Rzeszów - Sobota, 21.06.2025
Reklama

Wypadek pod Przeworskiem. 3 osoby trafiły do szpitala

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w miejscowości Rozbórz k. Przeworska. Auto z czterema osobami uderzyło w skarpę. Ranne zostały trzy pasażerki. Jedna z nich doznała poważnego urazu głowy i nieprzytomna trafiła do szpitala.

Wypadek miał miejsce przed północą. Wg wstępnych ustaleń Policji, 20-letni kierowca skody, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę.

Oprócz kierowcy, samochodem podróżowały jeszcze trzy pasażerki. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala. 18 i 19-latka po udzielonej pomocy medycznej wróciły do domów. Trzecia z pasażerek, 18-letnia dziewczyna doznała poważnego urazu głowy i do szpitala trafiła nieprzytomna.

Młody kierowca skody był trzeźwy.

Okazało się również, że dwie 18-latki naruszyły obowiązek kwarantanny. 

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 7 nowych przypadków, 1 osoba zmarła

PODKARPACIE. Mamy łącznie 187 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [8.04.2020 r.]

Łącznie na Podkarpaciu badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 180 przypadków.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu wykonuje się ok. 200 testów dziennie na obecność koronawirusa

Podczas sesji sejmiku województwa, Podkarpacki Inspektor Sanitarny, poinformował o bieżących działaniach w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. 168 osób zakażonych na Podkarpaciu. Aktualne dane [7.04.2020 r.]

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 9 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem SARS CoV2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowi zakażeni na Podkarpaciu. W Łańcucie zmarł starszy mężczyzna

3 nowe przypadkami zakażenia koronawirusem, 7 ofiara śmiertelna, kolejna osoba wyzdrowiała – oto najnowsze informacje z województwa podkarpackiego. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 4 kolejne przypadki. Nowe dane [6.04.2020]

Łącznie dziś na Podkarpaciu potwierdzono 7 nowych przypadków.

Podkarpacie

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. 

Reklama