Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Wypadek podczas Drift Show w Jarosławiu. BMW wjechało w kobietę

Dodano: /

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław

JAROSŁAW. Podczas niedzielnej imprezy motoryzacyjnej w Jarosławiu, doszło do wypadku. 38-latek kierujący bmw wjechał w kobietę. 49-latka została przetransportowana do szpitala. Zawody zostały przerwane.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12:00 podczas imprezy motoryzacyjnej pn. Drift Show zorganizowanej na terenie placu dworcowego w Jarosławiu. Z ustaleń policji wynika, że 39-letni uczestnik imprezy, kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem i potrącił kobietę.

49-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zarówno kierujący bmw jak i poszkodowana kobieta byli trzeźwi.

Z komunikatu opublikowanego w mediach społecznościowych przez organizatora Drift Show wynika, że kierowca, który potrącił 49-latkę, „stracił przytomność”, a poszkodowana to „uczestniczka innej ekipy”. W informacji czytamy, że wypadek zdarzył się po za strefą driftu w strefie nawracania samochodów.

Jarosławscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków.

Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ponad 435 tys. osób na Podkarpaciu otrzymało "trzynastki"

PODKARPACIE. Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił „trzynastki” dla ponad 435 tys. osób w województwie podkarpackim. Łączna suma wypłaconych świadczeń to ponad 540 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: Ponad 100 nowych zakażeń, 16 zgonów [12.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Hoczwi. Nie żyje 66-letni pieszy

PODKARPACKIE. Wczoraj wieczorem w powiecie leskim doszło do śmiertelnego potrącenia 66-letniego mężczyzny. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu: 70 zakażeń, 17 zgonów [11.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Zderzenie bmw z audi na A4. Zablokowana droga w kierunku Korczowej

PODKARPACIE. Na autostradzie A4 w Jarosławiu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została ranna. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń, brak zgonów [10.05.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

Samochód z 5 osobami wpadł do rzeki

PODKARPACIE. Do zdarzenia doszło wczoraj o północy. W akcji brali udział płetwonurkowie. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [7.05.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama