Rzeszów - Czwartek, 26.03.2026
Reklama

Wypadek podczas Drift Show w Jarosławiu. BMW wjechało w kobietę

Dodano: 04.08.2025 r. / Redakcja

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław

JAROSŁAW. Podczas niedzielnej imprezy motoryzacyjnej w Jarosławiu, doszło do wypadku. 38-latek kierujący bmw wjechał w kobietę. 49-latka została przetransportowana do szpitala. Zawody zostały przerwane.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 12:00 podczas imprezy motoryzacyjnej pn. Drift Show zorganizowanej na terenie placu dworcowego w Jarosławiu. Z ustaleń policji wynika, że 39-letni uczestnik imprezy, kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem i potrącił kobietę.

49-letnia mieszkanka powiatu krakowskiego trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zarówno kierujący bmw jak i poszkodowana kobieta byli trzeźwi.

Z komunikatu opublikowanego w mediach społecznościowych przez organizatora Drift Show wynika, że kierowca, który potrącił 49-latkę, „stracił przytomność”, a poszkodowana to „uczestniczka innej ekipy”. W informacji czytamy, że wypadek zdarzył się po za strefą driftu w strefie nawracania samochodów.

Jarosławscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady oraz ustalili świadków.

Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Atak niedźwiedzia w Bieszczadach. 46-letnia kobieta trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 46-letnia mieszkanka Wetliny została zaatakowana przez niedźwiedzia. Zwierzę kilkukrotnie ją pogryzło. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

4-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Trafił do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch busów na podkarpackim odcinku A4. 5 kobiet rannych

PODKARPACIE. Pięć kobiet trafiło do szpitali po zderzeniu dwóch busów pasażerskich na autostradzie A4 w miejscowości Zabłotce na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 58 nowych adeptów dołączyło do grona funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Podkarpacie

61-latek z Rzeszowa zasłabł za kierownicą i uderzył w lampę. Nie żyje

JAROSŁAW. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy S19 Krosno - Miejsce Piastowe

PODKARPACIE. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na budowę (ZRID) ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Krosno i Miejsce Piastowe.

Podkarpacie

Zderzenie quada z osobówką. 1 osoba w szpitalu

PODKARPCIE. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Okonin powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Reklama