Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Wypadek w Zawadce Brzosteckiej. Do szpitala trafiła 4-latka

Dodano:

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Zawadka Brzostecka. Kierująca peugeotem doprowadziła do zderzenia z dwoma pojazdami. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła 4-letnia dziewczynka.

Do wypadku doszło 25 listopada około godz.8.30, w Zawadce Brzosteckiej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 51-letnia mieszkanka Miejsca Piastowego kierując peugeotem, z nieznanych przyczyn zjechałana na przeciwny pas ruchu.

Początkowo otarła się bokiem pojazdu o jadącego z naprzeciwka renaulta traffica, a następnie uderzyła czołowo w następny pojazd, fiata punto. W wyniku zderzenia i doznanych obrażeń do tarnowskiego szpitala przewieziono 4-letnią mieszkankę Glinika Górnego, pasażerkę fiata.

Kierująca peugetoem, kierująca fiatem 23-letnia mieszkanka Glinika Górnego oraz kierująca renaultem 51-letnia mieszkanka Krosna nie ucierpiały w zdarzeniu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało trzeźwość uczestników wypadku.
 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [18.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 4 osoby.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Silny mróz na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z przewidywanym silnym mrozem na Podkarpaciu. Termometry pokażą nawet -17 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [15.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Wypadek na DK9 w Chmielowie. Ciężarówka z naczepą spadła z nasypu

PODKARPACIE. Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zsunął się z kilkunastometrowego nasypu. Utrudnienia w miejscu zdarzenia mogą potrwać do godz. 11:30.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [14.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 233 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Zmarło kolejne 17 osób.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie 76-latka w powiecie sanockim

PODKARPACIE. 76-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez samochód w miejscowości Prusiek. 

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 230 nowych przypadków na Podkarpaciu [13.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 235 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 13 osób.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Mało zakażeń, dużo zgonów [12.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Odnotowano najniższą od dwóch tygodni liczbę nowych przypadków.

Reklama