Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Wypadł ze skutera do wody. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny

Dodano: 25.04.2022 r.

fot. Piotr Książek, KP PSP w Dębicy
fot. Piotr Książek, KP PSP w Dębicy
PODKARPACIE. Trwają poszukiwania 29-letniego mężczyzny, który wczoraj wypadł ze skutera wodnego na zalewie w Strzegocicach i zniknął pod wodą.

Policjanci i strażacy wznowili poszukiwania 29-letniego mężczyzny, który wczoraj wypadł ze skutera wodnego na zalewie w Strzegocicach. Wg ustaleń Policji, mężczyzna wraz z 24-letnią kobietą płynęli skuterem. W pewnym momencie skuter przewrócił się, a mężczyzna z kobietą znaleźli się w wodzie.

24-letniej kobiecie, mieszkance powiatu dębickiego, udało się dopłynąć do brzegu, natomiast 29-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego zniknął pod wodą.

Do poszukiwań zaangażowano strażaków z PSP z Dębicy, Jasła, Tarnowa, Przemyśla i Sanoka oraz strażaków ochotników z Pilzna, Strzegocic oraz Łęk Dolnych. Funkcjonariusze przeszukali akwen na powierzchni oraz pobliskie brzegi, a nurkowie dno zalewu. Do poszukiwań wykorzystano również sonar z przemyskiej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Akcję poszukiwawczą zakończono przed godz. 24:00. Niestety, zaginionego mężczyzny nie udało się odnaleźć. 24-latka, po udzieleniu jej pomocy medycznej została zwolniona do miejsca zamieszkania.

Poszukiwania 29-latka wnowiono dzisiaj rano. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Leżał pijany na chodniku. Po przyjedzie policji okazało się, że 33-latek jest poszukiwany

NISKO. Wczoraj przed godz. 22, mieszkaniec Niska zawiadomił policję o pijanej osobie leżącej na chodniku.

Podkarpacie

Dachowanie samochodu na dk 73. Kierowca najprawdopodobniej zasnął

PODKARPACIE. W Krajowicach, kierujący osobowym fordem zjechał z drogi krajowej do rowu i dachował.

Podkarpacie

Wojewoda powołała konsultantów wojewódzkich

Ewa Leniart wręczyła powołania na pięcioletnią kadencję konsultantom wojewódzkim w pięciu dziadzinach.

Podkarpacie

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpackich drogach. W obydwu przypadkach chodzi o pieszych

PODKARPACIE. Wczoraj w nocy policjanci pracowali na miejscu dwóch tragicznych wypadków z udziałem pieszych.

Podkarpacie

Policyjny pościg za 23-latkiem

PODKARPACIE. Policjanci prowadzili pościg za kierowcą audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. 

Podkarpacie

Samochód wypadł z drogi i dachował. Kierowca nie przeżył

PODKARPACIE. Mimo wysiłków ratowników, życia 55-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Podkarpacie

Ukradł rower, bo nie chciało mu się iść pieszo. Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE. Za kradzież grozi 19-latkowi 5 lat pozbawienia wolności.  

Reklama