Rzeszów - Czwartek, 07.05.2026
Reklama

Zaginął 43-letni mieszkaniec Przeworska. Jego zwłoki wyłowiono z rzeki

Dodano: 03.06.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
PODKARPACIE. Przeworscy policjanci i strażacy od poprzedniej niedzieli poszukiwali mężczyzny, który miał utonąć w rzece Mleczka. 31 maja funkcjonariusz wydziału kryminalnego odnalazł w wodzie zwłoki. Policjanci ustalili, że to zaginiony 43-letni mieszkaniec Przeworska.

W ubiegłą niedzielę po południu, oficer dyżurny przeworskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o osobie topiącej się w rzece Mleczka. Natychmiast na miejsce wysłano policjantów, strażaków i pogotowie.

Na pomoc ściągnięto również specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego z Przemyśla wyposażoną w łódź z sonarem do penetracji dna koryta rzeki. Prowadzone od niedzieli poszukiwania nie przynosiły rezultatu.

W środę na policję zgłosiła się rodzina 43-letniego mieszkańca Przeworska, informując o jego zaginięcie. Policjanci podejrzewali, że może to być mężczyzna, którego poszukiwania prowadzone są w rzece Mleczka.

31 maja po godz. 18, funkcjonariusz wydziału kryminalnego przeworskiej komendy, uczestniczący w poszukiwaniach, ujawnił w wodzie ludzkie ciało. Ubiór wyłowionego mężczyzny odpowiadał opisowi podanemu przez rodzinę zaginionego, miał on także przy sobie dokumenty. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1236 nowych zakażeń. Rzeszów znów na czele [10.11.2020]

PODKARPACIE. Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny opublikował najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie pieszego na DW987

PODKARPACIE. Pomimo reanimacji, nie udało się uratować życia 48-letniego mężczyzny, który został potrącony przez BMW.

Podkarpacie

12 ognisk koronawirusa na Podkarpaciu. Większość to DPS’y

PODKARPACIE. Największe ognisko występuje w DPS’ie w Foluszu w powiecie jasielskim, gdzie łącznie potwierdzono 99 przypadków zakażenia. Cały czas najwięcej zakażeń w naszym regionie pochodzi z tzw. transmisji poziomej (zakażenia rodzinne i...

Podkarpacie

Koronawirus. 1260 zakażeń, 706 wyzdrowień, 11 zgonów [9.11.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono dziś 1260 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 706 osób, zmarło 11 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 2000 zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w powiecie rzeszowskim [7.11.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 1946 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 877 osób, 27 zmarło.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu [6.11.2020]

​PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1707 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Podkarpacie

W Sanoku powstało trójwymiarowe przejście dla pieszych

PODKARPACIE. Trójwymiarowe pasy namalowano na ul. Kochanowskiego przy Szkole Podstawowej nr 1.

Podkarpacie

Podkarpacie gotowe na sezon zimowy

PODKARPACIE. Podczas briefingu prasowego, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zapewniła, że województwo podkarpackie jest dobrze przygotowane na okres zimowy.  

Reklama