Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Zaginął 43-letni mieszkaniec Przeworska. Jego zwłoki wyłowiono z rzeki

Dodano: 03.06.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
PODKARPACIE. Przeworscy policjanci i strażacy od poprzedniej niedzieli poszukiwali mężczyzny, który miał utonąć w rzece Mleczka. 31 maja funkcjonariusz wydziału kryminalnego odnalazł w wodzie zwłoki. Policjanci ustalili, że to zaginiony 43-letni mieszkaniec Przeworska.

W ubiegłą niedzielę po południu, oficer dyżurny przeworskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o osobie topiącej się w rzece Mleczka. Natychmiast na miejsce wysłano policjantów, strażaków i pogotowie.

Na pomoc ściągnięto również specjalistyczną grupę ratownictwa wodnego z Przemyśla wyposażoną w łódź z sonarem do penetracji dna koryta rzeki. Prowadzone od niedzieli poszukiwania nie przynosiły rezultatu.

W środę na policję zgłosiła się rodzina 43-letniego mieszkańca Przeworska, informując o jego zaginięcie. Policjanci podejrzewali, że może to być mężczyzna, którego poszukiwania prowadzone są w rzece Mleczka.

31 maja po godz. 18, funkcjonariusz wydziału kryminalnego przeworskiej komendy, uczestniczący w poszukiwaniach, ujawnił w wodzie ludzkie ciało. Ubiór wyłowionego mężczyzny odpowiadał opisowi podanemu przez rodzinę zaginionego, miał on także przy sobie dokumenty. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kolejne punkty "drive thru" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pierwsze 9 punktów „drive thru” uruchomiono 11 maja. Teraz doszły kolejne dwa: w Lubaczowie i Sanoku. Usługę finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Podkarpacie

Nowy most w Mielcu oddany do użytku

PODKARPACIE.  Inwestycja o wartości blisko 44 mln zł jest już otwarta dla kierowców. Mieszkańcy Mielca zyskali drugi most na Wisłoce.

Podkarpacie

Podkarpacki Urząd Wojewódzki wznowił bezpośrednią obsługę klientów

RZESZÓW. Klienci są obsługiwani bezpośrednio, po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu wizyty.

Podkarpacie

Rozstrzygnięto przetarg na projekt i budowę S19 Rzeszów Płd. - Babica

PODKARPACIE. W ramach inwestycji powstanie, m.in. blisko 2-kilometrowy tunel.

Podkarpacie

Utrudnienia na A4. Zablokowany pas w kierunku Korczowej [AKTUALIZACJA]

PODKARPACIE. Kierujący oplem vivaro uderzył w barierę ochroną. 

Podkarpacie

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Podkarpacie

PODKARPACIE. W piątek prezydent gościł w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej, a w sobotę spotkał się ze strażakami OSP w Bukowsku.

Podkarpacie

Wstrzymano ruch kolejowy na odcinku Nisko - Rudnik nad Sanem [AKTUALIZACJA]

Ciężarówka uszkodziła sieć trakcyjną. Trwa usuwanie awarii. 

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarły dwie osoby. Brak nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W weekend w województwie podkarpackim potwierdzono tylko 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Niestety dwie kolejne osoby zmarły.
 

Reklama