Rzeszów - Wtorek, 20.01.2026
Reklama

Zderzenie autobusu z osobówką w Sanoku

Dodano: 08.01.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Sanoku
fot. KPP w Sanoku

SANOK. Na ulicy Staszica w Sanoku doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z osobowym oplem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sanoku, do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 11:00. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący autobusem doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem. Kierowca osobówki doznał lekkich obrażeń.

Autobusem podróżowali pasażerowie, ale na szczęście żaden z nich nie ucierpiał w zdarzeniu.

Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi.

Przez około 2 godziny droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się już bez zakłóceń.

Źródło: KPP w Sanoku
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Dwie kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PODKARPACIE. To kobieta lat 32 i mężczyzna lat 80. Osoby miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [29.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Już 76 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. 

Podkarpacie

Nie żyje Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor pochodził z Dębicy

W niedzielę, 29 marca 2020 r. w wieku 86-lat odszedł Krzysztof Penderecki, wybitny polski kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny, pochodzący z Dębicy.

Podkarpacie

62 przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, który aktualnie jest hospitalizowany.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [27.03.2020 r.]

PODKARPACIE. 61 przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim (razem mamy teraz 58).

Podkarpacie

10 tysięcy maseczek i 5 tysięcy rękawiczek. Firma farmaceutyczna wsparła szpitale wojewódzkie

Wywodząca się z Podkarpacia firma farmaceutyczna Olimp Labs przekazała do dyspozycji samorządu województwa podkarpackiego środki ochronne dla personelu szpital wojewódzkich.

Reklama