Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Zderzenie bmw z audi na A4. Zablokowana droga w kierunku Korczowej

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Na autostradzie A4 w Jarosławiu doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jedna osoba została ranna. Droga w kierunku Kroczowej jest zablokowana. Funkcjonariusze kierują pojazdy na drogę wojewódzką nr 880.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 6.30. Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że kierujący bmw 24-letni obywatel Ukrainy, nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył jadącego przed nim audi. 31-letni kierowca audi, mieszkaniec gminy Radymno, trafił do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci. Autostrada A4 w kierunku Korczowej jest zablokowana. Funkcjonariusze kierują pojazdy na drogę wojewódzką nr 880.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Odwołane kursy pociągów POLREGIO na Podkarpaciu

Wykaz pociągów, które zostają odwołane w województwie podkarpackim w terminie do 29.03.2020 r.

Podkarpacie

Podkarpacka Policja wspiera służby sanitarne w walce z koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Przede wszystkim sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną domową znajdują się pod wskazanymi adresami, oraz czy potrzebują pomocy.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [17.03.2020]

PODKARPACIE. 2808 osób pod nadzorem, 1612 w kwarantannie domowej, 45 osób hospitalizowanych, 11 przypadków zakażenia, jedna ofiara śmiertelna...

Podkarpacie

Unikatowy Harley-Davidson z Podkarpacia nagrodzony w USA

Firma Game Over Cycles z kolejnym sukcesem za oceanem. 

Podkarpacie

Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

RZESZÓW. W szpitalu w Łańcucie zmarł pacjent zakażony koronawirusem. To pierwsza śmiertelna  ofiara wirusa SARS-CoV2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Chcą uszyć maseczki dla szpitala w Łańcucie

RZESZÓW.  Na facebooku ruszyła akcja zrzeszająca osoby, które chcą pomóc szpitalowi w Łańcucie. Ich głównym zadaniem będzie szycie maseczek ochronnych.

Podkarpacie

Uderzył samochodem w wózek. 8-miesięczne niemowlę wypadło

KOLBUSZOWA. 8-miesięczne niemowlę wypadło z wózka, po tym jak uderzył w nie samochód. Dziecko trafiło do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 11 przypadków zakażenia [16.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. 

Reklama