Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Nowej Wsi. Nie żyje 17-letnia dziewczyna

Dodano: 18.09.2020 r.

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowa Wieś w powiecie krośnieńskim. W zderzeniu samochodu ciężarowego z osobowym volkswagenem zginęła 17-letnia pasażerka osobówki. Ranne zostały dwie osoby. Kierowca ciężarówki odjechał z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:00, na odcinku DK19 na pograniczu miejscowości Trzciana i Nowa Wieś. Jak wstępnie ustalili policjanci, 44-letni kierujący ciężarowym dafem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ciągnięta przez niego przyczepa uderzyła w jadącego z przeciwka volkswagena.

W wyniku odniesionych obrażeń, na miejscu zginęła 17-letnia pasażerka volkswagena. Ranni zostali - 21-kierowca oraz drugi pasażer osobówki. Obaj trafili do szpitala. Obrażenia nie zagrażają ich życiu.
44-letni kierowca dafa nie udzielił pomocy poszkodowanym i odjechał z miejsca zdarzenia, Mężczyznę zatrzymano kilka kilometrów dalej, na jednej ze stacji benzynowych. 44-latek trafił do policyjnego aresztu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. 

Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [12.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń w tym roku [11.03.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 970 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [10.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 976 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 189 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ptasia grypa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W gminie Ostrów stwierdzono ognisko grypy ptaków. To pierwsze ognisko HPAI w 2021 r. w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [8.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 431 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 2 osób, miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

Wypadek autokaru na A4 w Lutkowie. 5 osób zginęło na miejscu

PODKARPACIE. Autokar wiozący obywateli Ukrainy, wpadł do rowu. Autokarem podróżowało 57 osób, 5 zginęło na miejscu. Ranni trafili do podkarpackich szpitali.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarły 22 osoby [5.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1008 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. W samym Rzeszowie odnotowano 221 zakażeń. Zmarły 22 osoby, z których 21 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

941 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [4.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Reklama