Rzeszów - Sobota, 08.11.2025
Reklama

Zderzenie czterech samochodów na DW 990. Dwie osoby ranne

Dodano: 25.01.2024 r.

fot. KMP w Krośnie
fot. KMP w Krośnie
PODKARPACIE. Wczoraj, na drodze wojewódzkiej nr 990 w miejscowości Ustrobna w powiecie krośnieńskim,  doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które wymagały specjalistycznej pomocy medycznej.

Wypadek miał w miejsce około godz. 16.30, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 990 w miejscowości Ustrobna. Ze wstępnych ustaleń krośnieńskiej policji wynika, że 52-letnia kobieta kierująca toyotą, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do uszkodzenia dwóch fiatów oraz opla. Na skutek uderzenia, opel został zepchnięty z jezdni, a toyota uderzyła w znak drogowy.

Kierujący toyotą oraz oplem odnieśli obrażenia i zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Odwołane kursy pociągów POLREGIO na Podkarpaciu

Wykaz pociągów, które zostają odwołane w województwie podkarpackim w terminie do 29.03.2020 r.

Podkarpacie

Podkarpacka Policja wspiera służby sanitarne w walce z koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Przede wszystkim sprawdzają czy osoby objęte kwarantanną domową znajdują się pod wskazanymi adresami, oraz czy potrzebują pomocy.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [17.03.2020]

PODKARPACIE. 2808 osób pod nadzorem, 1612 w kwarantannie domowej, 45 osób hospitalizowanych, 11 przypadków zakażenia, jedna ofiara śmiertelna...

Podkarpacie

Unikatowy Harley-Davidson z Podkarpacia nagrodzony w USA

Firma Game Over Cycles z kolejnym sukcesem za oceanem. 

Podkarpacie

Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Podkarpaciu

RZESZÓW. W szpitalu w Łańcucie zmarł pacjent zakażony koronawirusem. To pierwsza śmiertelna  ofiara wirusa SARS-CoV2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Chcą uszyć maseczki dla szpitala w Łańcucie

RZESZÓW.  Na facebooku ruszyła akcja zrzeszająca osoby, które chcą pomóc szpitalowi w Łańcucie. Ich głównym zadaniem będzie szycie maseczek ochronnych.

Podkarpacie

Uderzył samochodem w wózek. 8-miesięczne niemowlę wypadło

KOLBUSZOWA. 8-miesięczne niemowlę wypadło z wózka, po tym jak uderzył w nie samochód. Dziecko trafiło do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. 11 przypadków zakażenia [16.03.2020]

PODKARPACIE. Potwierdzono dwa nowe przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV2 na Podkarpaciu. 

Reklama