Rzeszów - Środa, 13.08.2025
Reklama

Zderzenie dwóch ciężarówek w Zarzeczu. Jeden z kierowców trafił do szpitala

Dodano: /

KPP w Jaśle
KPP w Jaśle

ZARZECZE. Przed godz. 6:00 na drodze wojewódzkiej nr 992 w Zarzeczu doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Kierowca jednego z nich odniósł ciężkie obrażenia i został przetransportowany do szpitala. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Policja szacuje, że mogą potrwać do godz. 12:00.

Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów, kierujący ciągnikiem siodłowym marki Mercedes wraz z cysterną, jadąc w kierunku Jasła, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadące z naprzeciwka ciężarowe Volvo z naczepą.

Kierowca mercedesa został zakleszczony w samochodzie. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydobyć mężczyznę. Obrażenia 63-latka były na tyle poważne, że wymagał przetransportowania do szpitala. Kierowca Volvo nie potrzebował pomocy medycznej.

Na miejscu pracują policjanci z wydziału ruchu drogowego wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą. Funkcjonariusze wykonują oględziny i zabezpieczają ślady.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:00.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Na terenie Podkarpacia trwają ćwiczenia pk. Twierdza-19. Uczestniczą w nich jednostki z Rzeszowa

PODKARPACIE. 23 stycznia odbyło się spotkanie uczestników ćwiczenia z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart.

Podkarpacie

CBA zatrzymało trzech podkarpackich przedsiębiorców

PODKARPACIE. CBA nie nie wyklucza kolejnych zatrzymań w sprawie.

Podkarpacie

Śmiertelne w skutkach potrącenie pieszego i ucieczka z miejsca wypadku. 25-latek może trafić do więzienia na 12 lat

PODKARPACIE. Wsiadł pijanym za kołko i potrącił rowerzyste. Cyklista zmarł, kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Podkarpacie

Trójka nastolatków podejrzana o rozbój. Obezwładnili i okradli 15-latka

KROSNO. 15-letni chłopiec został zaatakowany przez trzech nastolatków, którzy go obezwładnili i ukradli mu 100 złotych.

Podkarpacie

Dwóch Afgańczyków ukryło się w naczepie z jabłkami

PODKARPACIE. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci z Niska. 

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca samochodu był pijany

PODKARPACIE. Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu.

Reklama