Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

Dodano:

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723 relacji Sandomierz-Tarnobrzeg, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.30.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8:00, na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Litewskiej w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że 32–letni kierowca osobowego renault prawdopodobnie zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z policyjnym radiowozem, a następnie uderzył w jadącą za radiowozem skodę, którą kierował 62-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia, ranni zostali dwa policjanci, którzy trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze. Droga na tym odcinku zablokowana jest obu kierunkach. Wprowadzono objazdy dla kierowców jadących od Sandomierza przez ul. Litewską, ul. Borów, ul. Warszawską w kierunku do centrum, natomiast od strony Tarnobrzega przez ul. Warszawską, Borów, Litewską.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.30.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie motocyklisty z osobówką. W akcji śmigłowiec LPR

Poważnie ranny kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala specjalistycznego w Rzeszowie.

Podkarpacie

Nielegalni imigranci z Bangladeszu zatrzymani w Bieszczadach

Dwóch obywateli Bangladeszu próbowało nielegalnie przekroczyć granicę państwa. Zostali zatrzymani przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie. Dwie osoby wyzdrowiały

PODKARPACIE. Brak nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 1 nowa ofiara śmiertelna, 2 wyzdrowienia.

Podkarpacie

60-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

PODKARPACIE. Do pożaru doszło przy ul. Wspólnej w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwa nowe przypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W porannym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził dwa  owe przypadki zakażenia koronwirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty "drive thru"

​PODKARPACIE. W czterech podkarpackich miastach powstały punkty „drive thru” dla osób w kwarantannie. Piąty powstanie w Rzeszowie.

Podkarpacie

Budowa S19 na Podkarpaciu. Pomimo pandemii prace trwają

​PODKARPACIE. Prace przy budowie S19 na Podkarpaciu nie zwalniają tempa. Roboty prowadzone są na 5 z 6 odcinków.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 1 nowy przypadek zakażenia, kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 7 maja w szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia pacjentka.

Reklama