Rzeszów - Wtorek, 03.02.2026
Reklama

Zderzenie karetki z osobówką. Ranne trzy osoby

Dodano: 14.09.2020 r.

fot. KPP Strzyżów
fot. KPP Strzyżów
PODKARPACIE. W Baryczce, na DK19 doszło do zderzenia ambulansu z osobowym nissanem. W wypadku ucierpiała załoga ambulansu i kobieta kierująca osobówką.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 11:00, na drodze krajowej nr 19 w Baryczce. Wg wstępnych ustaleń policji, jadący w kierunku Brzozowa, ambulans na sygnale, najechał na tył skręcającego w lewo nissana primery.

W wypadku ranna została 59-letnia kobieta kierująca nissanem, którą przetransportowano do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medycznej wymagali również jadący karetką mieszkańcy powiatu brzozowskiego, 56-letni kierowca i 61-letni sanitariusz. Zostali przewiezieni do szpitala.

Oprócz nissana i fiata w zdarzeniu uczestniczył także kierujący motocyklem. 48-letni kierowca triumpha wjechał na skrzyżowanie w chwili zderzenia. Zahamował gwałtownie i przewrócił motocykl. Na szczęście kierowcy motocykla oraz jego pasażerce nic się nie stało. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Przez kilka godzin droga w miejscy zdarzenia była zablokowana. Policjanci z KPP w Strzyzowie ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: fot. KPP Strzyżów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie na DW982 w Sadkowej Górze. 4 osoby w szpitalu

PODKARPACIE. Cztery osoby, w tym półtoraroczne dziecko ucierpiało w wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 982 w miejscowości Sadkowa Góra.

Podkarpacie

Poranne kontrole policji na podkarpackich drogach. Ujawniono 27 nietrzeźwych kierowców

PODKARPACIE. Od wczesnych godzin porannych podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 15 tys. kierowców, 27 z nich wsiadło za kierownicę po alkoholu.

Podkarpacie

Tragedia w Łączkach Jagiellońskich. 85-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Do tragicznego pożaru doszło wczoraj w miejscowości Łączki Jagiellońskie w powiecie krośnieńskim. W pożarze domu zginęła 85-letnia kobieta.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Woli Mieleckiej. 19-latka potrącona przez ciężarówkę

WOLA MIELECKA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na drodze wojewódzkiej nr 984, w miejscowości Wola Mielecka. Samochód ciężarowy potrącił 19-letnią pieszą. Jej życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Super Sprint Straszydle 2024. W tym rajdzie może wystartować każdy, kto ma prawo jazdy

PODKARPACIE. Dziś do godz. 23:59 można jeszcze zgłaszać się do udziału w amatorskiej imprezie samochodowej pn. Super Sprint Straszydle 2024. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 października w Straszydlu w gminie...

Podkarpacie

Pożar w karczmie pod Rzeszowem. W akcji 14 zastępów straży pożarnej

KRACZKOWA. Ponad 40 strażaków interweniowało na miejscu pożaru, do którego doszło wczoraj w karczmie „Pod Strzechą” zlokalizowanej przy DK94 w miejscowości Kraczkowa, na wschód od Rzeszowa.

Podkarpacie

Nowy konsultant wojewódzki w dziedzinie ginekologii onkologicznej

PODKARPACIE. Prof. dr hab. n. med. Tomasz Kluz został powołany na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie ginekologii onkologicznej.

Podkarpacie

Wypadek drogowy w miejscowości Wietrzno. Zderzyły się 3 pojazdy

PODKARPACIE. Dwie osoby zostały ranne na skutek wypadku, do którego doszło w miejscowości Wietrzno w powiecie krośnieńskim. Doszło tam do zderzenia toyoty, autolawety i ciężarowego dafa.

Reklama