Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Zderzenie motocyklistów w Izdebkach. Jeden z nich zginął na miejscu

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00 w Izdebkach w powicie brzozowskim. W zderzeniu dwóch motocyklistów jeden z nich poniósł śmierć na miejscu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 21-letni kierowca motocykla marki Honda, jadąc od strony Przysietnicy, stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Mężczyzna położonym motocyklem sunął po jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka 18-latkiem kierującym motocyklem marki Aprillia.

21-latek, pomimo reanimacji, zmarł na miejscu. 18-letni kierowca Aprilli, z obrażeniami, trafił do szpitala.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tir najechał na tył busa w Niebylcu. Utrudnienia trwały cztery godziny

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś w Niebylcu.

Podkarpacie

Ok. 200 interwencji strażaków w związku z silnym wiatrem

PODKARPACIE. Pomimo silnych wiatrów, w nocy z 9 na 10 lutego, nikt nie odniósł obrażeń.

Podkarpacie

Zakładał swojej babci sznur na szyję. Teraz za znęcanie się nad nią grozi mu 8 lat więzienia

PODKARPACIE. Za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą starszą, nieporadną, kodeks karny przewiduje karę od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Zwłoki kobiety znalezione w stawie. Ciało zauważył przechodzień

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratury pracują na miejscu znalezienia zwłok kobiety.

Podkarpacie

Zderzenie tira z samochodem dostawczym. Dwie osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące fordem transitem.

Podkarpacie

Otwarto nową strzelnice. Przysłuży się straży granicznej

PRZEMYŚL. 6 lutego w komendzie Bieszczadzkiego oddziału SG w Przemyślu nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.

Podkarpacie

Niemcy z największym kapitałem zagranicznym na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim w 2018 roku największy kapitał zagraniczny w podmiotach gospodarczych pochodził z Niemiec.

Reklama