Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z busem. Jedna osoba nie żyje

Dodano: 15.09.2025 r. / Redakcja

fot. WRD KPP w Nisku
fot. WRD KPP w Nisku

PODKARPACIE. Jedna ofiara śmiertelna, pięć osób rannych – to bilans wypadku, do którego doszło w powiecie niżańskim. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia

Wczoraj po godz. 17:00 w miejscowości Kurzyna Mała w gminie Ulanów doszło do zderzenia dwóch pojazdów - samochodu osobowego i busa. Niestety, pomimo pomocy medycznej, życia 24-letniego kierowcy osobowej toyoty nie udało się uratować.

Busem podróżowało pięcioro mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego. 46-letnia kierująca oraz pasażerowie - 52-letnia kobieta i trzech mężczyzn w wieku 51, 58 i 49 lat. W wyniku poniesionych obrażeń wszyscy trafili do szpitali.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę S19 Jawornik - Lutcza za ponad 1,8 mld zł. Powstanie estakada i blisko 3 km tunel

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała firmę, która zaprojektuje i wybuduje kolejny odcinek drogi ekspresowej S19 w województwie podkarpackim. W ramach inwestycji powstanie m.in. ok 780-metrowa estakada oraz niemal 3-kilometrowy...

Podkarpacie

Wiesław Buż oraz Paweł Bartoszek nowymi wicewojewodami podkarpackimi

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul przedstawiła w środę swoich zastępców. Funkcję wicewojewodów objęli: Wiesław Buż oraz Paweł Bartoszek. Zdaniem wojewody „to osoby doświadczone, bardzo dobrze przygotowane do pracy w urzędzie”.

Podkarpacie

Uwaga, będzie ślisko. Opady marznące i gołoledź na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed marznącymi opadami. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. przeworskim. Tir zmasakrowany, kierowca nie przeżył

PODKARPACIE. Z niewyjaśnionych przyczyn, 46-letni kierowca tira, wypadł z drogi, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pomimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Nowe karetki dla pogotowia ratunkowego w Rzeszowie

RZESZÓW. Sześć nowych ambulansów trafiło na wyposażenie pogotowia Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie. Ich wartość to ponad 3 mln zł. 

Podkarpacie

Śmierć na torach. 70-latek wpadł pod pociąg

JAROSŁAW. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę na dworcu PKP w Jarosławiu. 70-letni mężczyzna zginął pod torami pociągu relacji Warszawa Wschodnia-Przemyśl Główny.

Podkarpacie

Alert IMGW. Silny mróz na Podkarpaciu, nawet - 20 stopni

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego mrozu jaki spodziewany jest na terenie całego województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Wypadek na torach w Widełce. Pociąg potrącił 49-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Szynobus jadący z Kolbuszowej do Rzeszowa potracił mężczyznę, który leżał obok torów. 49-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Reklama