Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z busem. Jedna osoba nie żyje

Dodano: 15.09.2025 r. / Redakcja

fot. WRD KPP w Nisku
fot. WRD KPP w Nisku

PODKARPACIE. Jedna ofiara śmiertelna, pięć osób rannych – to bilans wypadku, do którego doszło w powiecie niżańskim. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia

Wczoraj po godz. 17:00 w miejscowości Kurzyna Mała w gminie Ulanów doszło do zderzenia dwóch pojazdów - samochodu osobowego i busa. Niestety, pomimo pomocy medycznej, życia 24-letniego kierowcy osobowej toyoty nie udało się uratować.

Busem podróżowało pięcioro mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego. 46-letnia kierująca oraz pasażerowie - 52-letnia kobieta i trzech mężczyzn w wieku 51, 58 i 49 lat. W wyniku poniesionych obrażeń wszyscy trafili do szpitali.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragedia w Humniskach. Nie żyje 11-letni chłopiec, jego rówieśnik trafił do szpitala

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 13:50 w miejscowości Humniska w powiecie brzozowskim. 78-letnia kobieta kierująca oplem, potrąciła dwóch 11-latków. Jeden z nich trafił do szpitala, życia drugiego nie udało...

Podkarpacie

71-latka oszukana metodą "na córkę". Straciła dorobek swojego życia

PODKARPACIE. 71-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, uwierzyła oszustce podającej się za jej córkę i straciła około 82 tys. zł.

Podkarpacie

Nisko: Dwóch mężczyzn śmiertelnie porażonych prądem

PODKARPACIE. Dwaj mężczyźni, podczas podcinania wierzchołków drzew w pobliżu linii wysokiego napięcia, zostali śmiertelnie porażeni prądem.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK28 w Trzcinicy. Kierowca zasnął za kierownicą

PODKARPACIE. W miejscowości Trzcinica w powiecie jasielskim zderzyły się dwa samochody ciężarowe. W wypadku ucierpiała jedna osoba. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 11:00.

Podkarpacie

Wszedł wprost pod nadjeżdżający samochód, zginął na miejscu

PODKARPACIE. 81-mieszkaniec gminy Laszki, prowadząc rower poboczem, wszedł wprost pod nadjeżdżającego volkswagena. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Tymczasowe kontrole na granicy polsko-słowackiej

PODKARPACIE. O północy tymczasowo przywrócono kontrole graniczne na granicy polsko - słowackiej. Kontrole prowadzone są na kierunku wjazdowym do Polski. Granice można przekroczyć tylko w wyznaczonych miejscach.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Tryńczy. Dachował opel, kierowca nie żyje

PODKARPACIE. 70-letni kierowca opla, stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i dachował. Pomimo reanimacji, mężczyzna zmarł. 57-pasażerka pojazdu trafiła do szpitala.

Podkarpacie

"Historia zapisana w drzewach". Święto Parku w Łańcucie

LAŃCUT. Muzeum-Zamku w Łańcucie zaprasza na historyczny piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tegoroczne Święto Parku odbędzie się pod hasłem „Historia zapisana w drzewach”.

Reklama