Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z busem. Jedna osoba nie żyje

Dodano: 15.09.2025 r. / Redakcja

fot. WRD KPP w Nisku
fot. WRD KPP w Nisku

PODKARPACIE. Jedna ofiara śmiertelna, pięć osób rannych – to bilans wypadku, do którego doszło w powiecie niżańskim. Policja wyjaśnia przyczyny tego tragicznego zdarzenia

Wczoraj po godz. 17:00 w miejscowości Kurzyna Mała w gminie Ulanów doszło do zderzenia dwóch pojazdów - samochodu osobowego i busa. Niestety, pomimo pomocy medycznej, życia 24-letniego kierowcy osobowej toyoty nie udało się uratować.

Busem podróżowało pięcioro mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego. 46-letnia kierująca oraz pasażerowie - 52-letnia kobieta i trzech mężczyzn w wieku 51, 58 i 49 lat. W wyniku poniesionych obrażeń wszyscy trafili do szpitali.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na torach. Nie żyje 17-latka

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym bez zapór w Wierzawicach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Pilźnie. Nie żyje 80-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Bieszczadka, Duża Mi, a może ViaKarpatka? - trwa konkurs na "imię" dla maszyny TBM

PODKARPACIE. Trwa konkurs na wybór „imienia” dla maszyny TBM (ang. Tunnel Boring Machine), która wydrąży ponad 2-kilometrowy tunel na drodze ekspresowej S19 Rzeszów Południe - Babica. Do wyboru jest sześć nazw.

Podkarpacie

Tragedia na torach. Nie żyje 47-letni mężczyzna

TANOBRZEG. Do tragicznego wyoadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Podkarpacie

Znamy szczegóły trasy przejazdu maszyny TBM przez woj. podkarpackie [MAPA]

RZESZÓW. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała szczegółowy harmonogram przejazdu konwoju z elementami maszyny TBM, która wydrąży tunel na odcinku drogi ekspresowej S19 Rzeszów Południe – Babica.

Podkarpacie

Jest umowa na rozbudowę S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE. Podpisano umowę na dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19 Sokołów Małopolski Północ - Jasionka. Inwestycja ma być gotowa w IV kwartale 2026 r.

Podkarpacie

Dachowanie samochodu pod Łańcutem. Kierowca miał blisko 2 promile

PODKARPACIE. Prawie dwa promile alkoholu miał 54-letni kierowca suzuki, który dachował wczoraj w Krzemienicy. Samochód uległ uszkodzeniu, ale mężczyźnie nic się nie stało.

Podkarpacie

Awantura w Lubaczowie. Ojciec ranił córkę nożem, a potem siebie

PODKARPACIE. 69-letni mężczyzna, podczas awantury ranił nożem swoją dorosłą córkę, a następnie sam się okaleczył. Obydwoje trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama