Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Zderzenie osobówki z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe

Dodano: /

fot. KMP w Tarnobrzegu
fot. KMP w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. O dużym szczęściu może mówić 45-latka kierująca osobową toyotą. Kobieta wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzyła się z jadącym pociągiem. Na szczęście, nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zalesiu Gorzyckim, w powiecie tarnobrzeskim. Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu przekazała, że 45-letnia kobieta, kierująca osobową toyotą, nie zachowała szczególnych środków ostrożności i wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy wprost pod jadący pociąg relacji Przemyśl Główny – Warszawa Wschodnia.

Na szczęście 45-latka nie odniosła poważnych obrażeń i o własnych siłach wydostała się z pojazdu. Zarówno kierująca toyotą, jak i maszynista byli trzeźwi.

Policjanci wykonali czynności, które pozwolą wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Tarnobrzegu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Roszady personalne w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim

PODKARPACIE. Na stanowiskach kierowniczych PUW nastąpiły zmiany. Nowym dyrektorem Generalnego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie został Tomasz Cyran. Z kolei Jerzy Tabin, dotychczasowy dyrektor MATiP w Rzeszowie objął stanowisko dyrektora Biura Wojewody.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci podsumowali okres świąteczny na drogach

PODKARPACIE.  12 wypadków, 13 osób rannych, 25 nietrzeźwych kierowców – to bilans długiego, świątecznego weekendu na drogach podkarpacia.

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. Będzie mocno wiało

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Teresa Kubas-Hul nowym wojewodą podkarpackim

PODKARPACIE. 20 grudnia 2023 r. premier Donald Tusk powołał Teresę Kubas-Hul na stanowisko Wojewody Podkarpackiego. Akt powołania wręczył Sekretarz Stanu w MSWiA Tomasz Szymański.

Podkarpacie

Wypadek na DW877 w Dąbrówkach. Dwie osoby w szpitalu

PODKARPACIE. Przed godz. 8:00 zderzyły się tam dwa samochody. W miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo.

Podkarpacie

W pożarze domu zginęła 69-letnia kobieta i pies

PODKARPACIE. Ponad 40 strażaków brało udział w akcji gaszenia pożaru domu we wsi Potok w powiecie krośnieńskim. Wewnątrz budynku ujawniono ciało 69-letniej kobiety i psa.  

Podkarpacie

Nowoczesne "hybrydy" na podkarpackich torach. Pokazowy przejazd na trasie Rzeszów - Mielec [ZDJĘCIA]

PODKARPACIE. Trwają testy pociągów hybrydowych, które w lutym 2024 r. wyjadą na podkarpackie tory. Wczoraj odbył się ich pokazowy przejazd na trasie Rzeszów – Mielec.  Mamy dla Was porcję zdjęć z tej...

Podkarpacie

Będzie ślisko! IMGW ostrzega przed opadami marznącymi i gołoledzią na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z marznącymi opadami powodującymi gołoledź. Alarm dotyczy całego Podkarpacia.

Reklama