Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów na DK9 w Majdanie Królewskim

Dodano: /

fot. Archiwum KPP w Kolbuszowej
fot. Archiwum KPP w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów, do którego doszło na odcinku drogi krajowej nr 9 w Majdanie Królewskim.

Do wypadku doszło po godz. 8:30. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca audi, najprawdopodobniej nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu,  uderzyła w tył innego audi, które skręcało w lewo i siłą uderzenia najechało jeszcze na forda.

W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu.  Zabezpieczone ślady i zgromadzony materiał dowodowy pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Od 1 lipca zniesienie ograniczenia tonażowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W weekendy ruch będzie odbywał sie dwukierunkowo.

Podkarpacie

20 nowych przypadków zakażenia na Podkarpaciu. 4 osoby wyzdrowiały [1.07.2020]

PODKARPACIE. Łączna liczba potwierdzonych badaniami przypadków na Podkarpaciu to 669 osób.

Podkarpacie

1 mln zł dla powodzian na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Fundacja PGE przekazała spora sumę na pomoc dla mieszkańców województwa podkarpackiego poszkodowanych przez powódź.

Podkarpacie

Sanocki artysta, twórca m.in. kilku murali w Rzeszowie zwycięzcą plebiscytu "Nieprzeciętni 2020"

Arkadiusz Andrejkow wygrał tegoroczną odsłonę plebiscytu „Czwórki” i zyskał tytuł Nieprzeciętnego 2020. Internauci oddali rekordową liczbę - ponad 72 tysięcy - głosów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 10 osób wyzdrowiało. Tylko 2 nowe przypadki [30.06.2020]

PODKARPACIE. 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 10 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. 2350 odbiorców bez prądu

PODKARPACIE. Przez województwo przeszedł front burzowy, który wyrządził liczne szkody w kilku powiatach.

Podkarpacie

GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe na Podkarpaciu są przejezdne

PODKARPACIE. Lokalnie występują utrudnienia w ruchu pieszym.

Podkarpacie

Podkarpacka Inspekcja Transportu Drogowego ma cztery nowe radiowozy

PODKARPACIE. Cztery furgony wyposażone w specjalistyczny sprzęt kontrolny trafiły do podkarpackiej ITD. Wartość radiowozów to 1,7 mln zł

Reklama