Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów na DK9 w Majdanie Królewskim

Dodano: /

fot. Archiwum KPP w Kolbuszowej
fot. Archiwum KPP w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów, do którego doszło na odcinku drogi krajowej nr 9 w Majdanie Królewskim.

Do wypadku doszło po godz. 8:30. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta kierująca audi, najprawdopodobniej nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu,  uderzyła w tył innego audi, które skręcało w lewo i siłą uderzenia najechało jeszcze na forda.

W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu.  Zabezpieczone ślady i zgromadzony materiał dowodowy pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarto nowy łącznik autostradowy. Inwestycja kosztowała blisko 11 mln zł

DĘBICA. Łącznik połączy autostradę A4 ze starą krajową „czwórką” oraz z drogą wojewódzką Dębica – Mielec.

Podkarpacie

Powstał ilustrowany przewodnik po Bieszczadach dla rodzin z dziećmi

Do wyjazdu w Bieszczady zachęcają twórcy przewodnika NIEMAPA.

Podkarpacie

Będzie otwarcie łącznika A4 z drogą krajową nr 94

PODKARPACIE. Nowy łącznik zostanie otwarty już w najbliższy piątek. 

Podkarpacie

Pijany jechał pod prąd autostradą. 6 osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala

PODKARPACIE. Kierowca renaulta, jadąc autostradą pod prąd, zderzył się z busem, w którego tył uderzyło jeszcze subaru.

Podkarpacie

Zawodnicy wyścigu kolarskiego wjadą na Podkarpacie. Będą utrudnienia w kilku miastach [TRASA]

PODKARPACIE. Zawodnicy 30. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków w najbliższy weekend wjadą na teren Podkarpacia.

Podkarpacie

4,5 mln na nowe miejsca pracy i utrzymanie obecnych

PODKARPACIE. Sześć Lokalnych Grup Działania otrzymało dodatkowe pieniądze na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju.

Podkarpacie

41-latek znęcał się nad żoną. Nie był to jego pierwszy raz

LEŻAJSK. 41- latek jest podejrzany o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną.

Reklama