Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Suchorzowie. 8 osób rannych, w tym 2-letnie dziecko

Dodano: 26.04.2021 r.

Fot. KMP Tarnobrzeg
Fot. KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w Suchorzewie w gminie Baranów Sandomierski. W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiało 8 osób, w tym 2-letnie dziecko.

Do wypadku doszło w niedzielę o godz. 20:00 na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Tarnobrzeg – Mielec. Wstępne ustalenia policjantów wykazały, że 23-letni kierowca audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zatrzymał się przed znakiem „stop” i wyjechał przed jadącego od strony Mielca seata. Kierujący seatem 20-letek uderzył w tył audi, a następnie wjechał w barierę energochłonną. Audi siłą uderzenia zostało zepchnięte na przeciwległy pas ruchu i wjechało pod nadjeżdżającą ciężarówkę.
Reklama
W wypadku ucierpiało 8 osób. Z audi - kierowca, dwie pasażerki w wieku 22 i 47 lat oraz 2-letnie dziecko. Ranni zostali także kierowca seata oraz troje jego pasażerów - dwie kobiety w wieku 22 i 24 lat oraz 29-letni mężczyzna. 62-letni kierowca ciężarowego iveco nie odniósł obrażeń. Mężczyzna pomagał poszkodowanym na miejscu wypadku, ze zniszczonego audi wyciągnął dziecko. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Sandomierzu, Tarnobrzegu i Mielcu

Wszyscy kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi. Tarnobrzescy policjanci badają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

fot. KMP Tarnobrzeg

 

Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 70 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zero zgonów [28.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 76 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Bliznem. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Bliznem. W zderzeniu hondy ze skodą zginęły dwie osoby, a dwie inne trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [23.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 219 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 21 mieszkańców województwa; 14 miało choroby współistniejące. 

Podkarpacie

Trwają prace na budowie obwodnicy Łańcuta

PODKARPACIE. Jak informuje rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaawansowanie robót budowalnych na obwodnicy Łańcuta sięga 63 %.

Podkarpacie

740 rodzin z Podkarpacia otrzymało pomoc w ramach Szlachetnej Paczki

PODKARPACIE. W tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki w województwie podkarpackim zaangażowanych było ponad 16 tysięcy darczyńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 225 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 11 osób.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń na Podkarpaciu [21.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń od 7 października.

Reklama