Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

Dodano:

fot. KP PSP w Przeworsku
fot. KP PSP w Przeworsku
W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. Dziewczynkę uratował ojciec, który sam zginął.

„Nadeszła do nas bardzo smutna wiadomość.  W nocy z 3 na 4 kwietnia 2020 r. zmarła Anielka, dziewczynka ciężko poparzona w wyniku pożaru w Leżachowie.” – poinformował na swojej stronie Urząd Miasta i Gminy Sieniawa.

20 lutego przed godziną 22:00 straż pożarna otrzymała informacje o pożarze domu jednorodzinnego w Leżachowie w powiecie przeworskim. W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy część pomieszczeń domu była wypalona.

Strażacy  ewakuowali z płonącego domu nieprzytomnego, 30-letniego mężczyznę. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się mu uratować życia. Wcześniej mężczyzna zdołał wynieść z domu 2-letnią córeczkę.

Dziewczynka z licznymi oparzeniami trafiła do szpitala. Miała poparzone 80% powierzchni ciała.

Niestety, w nocy z 3 na 4 kwietnia br. dwuletnia Anielka zmarła.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wpadł w poślizg i dachował. Pojazdem podróżowało pięć osób

SĘDZISZÓW MŁP. Kierowca osobowego mercedesa, na łuku drogi wpadł w poślizg, zjechał do rowu, a następnie dachował. 

Podkarpacie

Karetka z pacjentem nie mogła dojechać na podjazd SOR-u, bo przejazd zablokował inny pojazd

ŁAŃCUT. Postępowanie dotyczy narażenia pacjenta na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Podkarpacie

Groźny wypadek w Lubenii. Dwie osoby ranne

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Lubenii. Kierowca audi A3 stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki. W wypadku ucierpiał on i pasażer.

Podkarpacie

Otwarto nowy blok operacyjny

STALOWA WOLA. Będzie możliwość wykonywania większej liczby zabiegów.

Podkarpacie

Do 5 lat za nieumyślne spowodowanie śmierci. 22-latek wpadł do silosu

PODKARPACIE. Pokrzywdzony zdołał zadzwonić z telefonu komórkowego prosząc go o pomoc. Zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Spada liczna aptek. 80,5 proc. magistrów farmacji to kobiety

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 687 aptek ogólnodostępnych oraz 124 punkty apteczne.

Podkarpacie

Kapitan statku na Jeziorze Solińskim pod wpływem alkoholu

62-letni kapitan jednego ze statków pasażerskich pływających po Jeziorze Solińskim został zatrzymany przez Policję. Mężczyzna miał blisko 1,4 promila alkoholu.

Podkarpacie

W czasie festynu zawalił się dach sceny. Trzy osoby przewieziono do szpitala

PRZEMYŚL. W wyniku burzy i silnych powiewów wiatru zawalił się dach sceny muzycznej oraz jeden ze stojący obok namiotów.

Reklama