Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

Dodano: 06.04.2020 r.

fot. KP PSP w Przeworsku
fot. KP PSP w Przeworsku
W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. Dziewczynkę uratował ojciec, który sam zginął.

„Nadeszła do nas bardzo smutna wiadomość.  W nocy z 3 na 4 kwietnia 2020 r. zmarła Anielka, dziewczynka ciężko poparzona w wyniku pożaru w Leżachowie.” – poinformował na swojej stronie Urząd Miasta i Gminy Sieniawa.

20 lutego przed godziną 22:00 straż pożarna otrzymała informacje o pożarze domu jednorodzinnego w Leżachowie w powiecie przeworskim. W momencie, gdy na miejsce przyjechali strażacy część pomieszczeń domu była wypalona.

Strażacy  ewakuowali z płonącego domu nieprzytomnego, 30-letniego mężczyznę. Niestety, pomimo reanimacji nie udało się mu uratować życia. Wcześniej mężczyzna zdołał wynieść z domu 2-letnią córeczkę.

Dziewczynka z licznymi oparzeniami trafiła do szpitala. Miała poparzone 80% powierzchni ciała.

Niestety, w nocy z 3 na 4 kwietnia br. dwuletnia Anielka zmarła.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ogromne pieniądze na modernizację kolei na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Polskie Linie Kolejowe podpisały dwie umowy na modernizację ważnych linii kolejowych na Podkarpaciu. Łączna wartość inwestycji to blisko 2 miliardy złotych.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Brzostku i Kołaczyc w ciągu DK73. Najkorzystniejsza ofertę złożyła spółka PORR.

Podkarpacie

Zakończyły się remonty dwóch mostów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zakończył się remont mostu przez rz. Trzebośnica w m. Ruda Łańcucka w ciągu DK77 i mostu przez rz. Olszanka w m. Olszany w ciągu DK28.

Podkarpacie

Dwie nowe wystawy czasowe w łańcuckim zamku

ŁAŃCUT. Dwie nowe wystawy czasowe można oglądać w Muzeum – Zamku w Łańcucie. Wystawy znajdują się w Sali Balowej oraz na II piętrze rezydencji. Można je zobaczyć w trakcie zwiedzania ekspozycji.

Podkarpacie

Tragedia nad zalewem w Radymnie. Utonął 37-latek

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Radymno został znaleziony martwy przy pomoście nad zalewem ZEK. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności utonięcia mężczyzny.

Podkarpacie

Wypadek podczas Drift Show w Jarosławiu. BMW wjechało w kobietę

JAROSŁAW. Podczas niedzielnej imprezy motoryzacyjnej w Jarosławiu, doszło do wypadku. 38-latek kierujący bmw wjechał w kobietę. 49-latka została przetransportowana do szpitala. Zawody zostały przerwane.

Podkarpacie

Tragedia w Radymnie. 36-latek pobił kobietę, zmarła w szpitalu

PODKARPACIE. 36-letni mężczyzna zaatakował 58-letnią kobietę. Poszkodowana straciła przytomność i trafiła do szpitala. Tam niestety zmarła. Agresor został ujęty przez przechodnia, a następnie trafił w ręce policji.

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW: W czwartek burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami dla całego województwa podkarpackiego. Zagrożenie obowiązuje w czwartek, 31 lipca 2025 r., w godzinach od 12:00 do 21:00.

Reklama