Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na DK28 w Sieniawie. Powstanie tam nowy most

Dodano: 03.06.2020 r.

fot. GDDKiA Rzeszów
fot. GDDKiA Rzeszów
W związku z budową nowego mostu na DK28 w m. Sieniawa zmieniona została organizacja ruchu. Ruch został skierowany na objazd tymczasowy.
 
Po stwierdzeniu przez Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego braku uwag do zawiadomienia o zakończeniu budowy objazdu tymczasowego, zmieniona została organizacja ruchu w m. Sieniawa, a ruch pojazdów przełożono na objazd tymczasowy.
 
Inwestycję o wartości 3,1 mln zł realizuje firma Strabag. Po uruchomieniu objazdu tymczasowego, wykonawca przeprowadzi rozbiórkę istniejącego mostu, a w jego miejsce wybuduje nową przeprawę o długości 18,06 m i szerokości 12,46 m. Obiekt będzie posiadał klasę nośności „A”, tj. 50 ton. Klasa drogi na dojazdach do mostu – GP.
 
Zakończenie wszystkich prac zaplanowano na listopad 2020 r.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wpadek w Leżajsku. Traktor przygniótł mężczyznę

LEŻAJSK. Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek na jednej z posesji w Leżajsku. 50-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety, mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4 w Żyrakowie. Nie żyje 59-letnia motocyklistka

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w Żyrakowie. 59-letnia motocyklistka uderzyła w bariery energochłonne. Zginęła na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 50 zakażeń koronawirusem, w tym jedno ponowne zakażenie. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Wyzdrowiało kolejne 213 osób.  

Podkarpacie

Zamontowano wagony kolei widokowej w Solinie. Otwarcie ośrodka już latem

SOLINA. Zakończono kolejny, ważny etap budowy nowej atrakcji turystycznej  w Solinie. Zamontowano 25 nowoczesnych wagonów kolei widokowej, pochodzących ze szwajcarskiej fabryki.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [24.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 197 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Od 28 marca koniec obowiązku noszenia maseczek

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca rząd znosi obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych. Zniesiona zostaje również izolacja i kwarantanna.

Podkarpacie

Pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała ponad 3 promile

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 43-letnia kobieta, która opiekowała się swoją 5-letnią córką. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 167 zakażeń koronawirusem, w tym 19 ponownych zakażeń.

Reklama