Rzeszów - Wtorek, 09.06.2026
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na S19 pod Sokołowem Małopolskim

Dodano: 08.06.2026 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

Od poniedziałku, 8 czerwca, na rozbudowywanym odcinku drogi ekspresowej S19 Sokołów Młp. – Jasionka obowiązuje czasowa zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia obejmują fragment między węzłami Sokołów Małopolski Północ i Sokołów Małopolski Wschód, gdzie trwa wymiana nawierzchni.

Na czas robót ruch został przełożony na nowo wybudowaną jezdnię po prawej stronie drogi. Wykonawca wprowadził odpowiednie oznakowanie oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, które mają chronić zarówno kierowców, jak i pracowników budowy.

Na wskazanym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości – od 60 do 70 km/h na odcinku głównym oraz do 40 km/h na zjazdach. Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

Wykonawca planuje oddanie do użytkowania całego odcinka między węzłami w lipcu, już w pełnym przekroju – z udostępnieniem obu jezdni.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Za nami V Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Turbii

STALOWA WOLA. Co mogli zobaczyć uczestnicy V Podkarpackich Pokazów Lotniczych w Turbii?

Podkarpacie

IMGW ostrzega: Burze z gradem na Podkarpaciu

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne drugiego stopnia dla wszystkich powiatów województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Blisko 100 strażaków gasiło pożar hotelu w Chotowej k. Dębicy

Prawie 100 strażaków gasiło pożar w kompleksie wypoczynkowym w Chotowej niedaleko Dębicy, do którego doszło wczoraj. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Budowa obwodnicy Sanoka. Kolejne utrudnienia i zmiany w organizacji ruchu

W związku z trwającymi pracami przy budowie obwodnicy Sanoka, od 27 maja wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Lipińskiego oraz wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w rejonie wjazdu z...

Podkarpacie

Zaginął 43-letni mieszkaniec Przeworska. Jego zwłoki wyłowiono z rzeki

PODKARPACIE. 31 maja funkcjonariusz wydziału kryminalnego odnalazł w wodzie zwłoki. 

Podkarpacie

Użądliły go pszczoły, był uczulony. W akcji wziął udział śmigłowiec LPR

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Huwnik uratowali życie i zdrowie mężczyzny, którego użądliły pszczoły, a jest uczulony na ich jad. Sytuacja była na tyle krytyczna, że w akcji pomógł śmigłowiec LPR

Podkarpacie

Władysław Ortyl zadeklarował wsparcie finansowe dla gmin poszkodowanych w powodzi

Samorząd Województwa Podkarpackiego wesprze finansowo gminy, które ucierpiały na skutek powodzi. Taką deklarację złożył dziś marszałek Władysław Ortyl podczas konferencji prasowej w Wadowicach Górnych.

Podkarpacie

Bez uprawnień, mając 2 promile wiozła samochodem dwójkę dzieci

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 43-letniej kobiecie, która pijana i bez uprawnień do kierowania przewoziła samochodem dwójkę dzieci.

Reklama