Rzeszów - Wtorek, 09.06.2026
Reklama

Zmiana organizacji ruchu na S19 pod Sokołowem Małopolskim

Dodano: 08.06.2026 r. / Redakcja

fot. GDDKiA
fot. GDDKiA

Od poniedziałku, 8 czerwca, na rozbudowywanym odcinku drogi ekspresowej S19 Sokołów Młp. – Jasionka obowiązuje czasowa zmiana organizacji ruchu. Utrudnienia obejmują fragment między węzłami Sokołów Małopolski Północ i Sokołów Małopolski Wschód, gdzie trwa wymiana nawierzchni.

Na czas robót ruch został przełożony na nowo wybudowaną jezdnię po prawej stronie drogi. Wykonawca wprowadził odpowiednie oznakowanie oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, które mają chronić zarówno kierowców, jak i pracowników budowy.

Na wskazanym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości – od 60 do 70 km/h na odcinku głównym oraz do 40 km/h na zjazdach. Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania.

Wykonawca planuje oddanie do użytkowania całego odcinka między węzłami w lipcu, już w pełnym przekroju – z udostępnieniem obu jezdni.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził zalane tereny powiatu mieleckiego

Mateusz Morawiecki odwiedził gminę Wadowice Górne w powiecie mieleckim, w której występuje najgorsza sytuacja powodziowa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Alarm przeciwpowodziowy w kilku gminach na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja hydrologiczno-meteorologiczna

Na Podkarpaciu obowiązuje ostrzeżenie hydrologiczne 2 stopnia dla całego województwa, ostrzeżenie meteorologicznne 3 stopnia dla 6 powiatów i 2 stopnia dla 19 powiatów.

Podkarpacie

Utrudnienia na drogach województwa w związku z ulewami

Policjanci i służby drogowe kierują ruchem w miejsach, w których występują utrudnienia lub drogi są zablokowane.

Podkarpacie

Szpital w Nowej Dębie ma nowy oddział

W szpitalu powiatowym w Nowej Dębie otwarto oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, który dobudowany został do budynku nr 1 szpitala. Oficjalne otwarcie z udziałem przedstawicieli władz województwa i starostwa odbyło...

Podkarpacie

Na Podkarpaciu maleje liczba dzieci i młodzieży

PODKARPACIE. W 2018 roku dzieci i młodzieży w wieku 7-20 lat było na Podkarpaciu 313,7 tys.

Podkarpacie

25-latek napadł z nożem na ratowników medycznych

SĘDZISZÓW MŁP. Do opisywanej sytuacji doszło 15 grudnia 2018 roku w Sędziszowie Małopolskim.

Podkarpacie

PKP PLK zapowiada lepsze i wygodniejsze podróże z Rzeszowa w stronę Bieszczad

PODKARPACIE. Podpisana umowa dotyczy linii na trasie Jasło – Nowy Zagórz.

Podkarpacie

Spowodował kolizję, wyszedł kupić alkohol, a policji tłumaczył że pił po zdarzeniu

NISKO. Policjanci zatrzymali  prawo jazdy i pobrali krew do badań na zawartość alkoholu.

Reklama