Rzeszów - Sobota, 18.04.2026
Reklama

Zwłoki mieszkańca Rzeszowa w Rezerwacie Prządki. Prokuratura wszczęła śledztwo

Dodano: 10.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione na terenie Rezerwatu Przyrody Prządki w gminie Korczyna.

Jak przekazała w komunikacie dr hab. Marta Kolendowska-Matejczuk, rzecznik prasowy krośnieńskiej prokuratury, zwłoki 46-letniego mieszkańca Rzeszowa zostały ujawnione przez przypadkowych przechodniów w dniu 3 kwietnia około godz. 14:20. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy, a w ręku broń. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Krośnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili na miejscu czynności, mające na celu ustalenie dokładnej przyczyny śmierci mężczyzny.

7 kwietnia 2026 r. Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła w tej sprawie śledztwo o czyn z art. 155 kk., czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

24-letnia kobieta dachowała i uderzyła w dom

PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśnią okoliczności zdarzenia do którego doszło dziś rano w Raniżowie. 24-letnia kobieta kierująca samochodem, dachowała a następnie uderzyła w dom. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus. 13 nowych przypadków na Podkarpaciu, w tym 2 w Rzeszowie [16.06.2020]

PODKARPACIE. Dziś potwierdzono 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Łącznie jest ich 485. Wyzdrowiały 2 kolejne osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. 14 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [15.06.2020]

PODKARPACIE. Do tej pory potwierdzono 472 przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w powiecie sanockim. Nie żyje 14-letnia dziewczynka

PODKARPACIE. Trwa ustalanie okoliczności wypadku, do którego doszło w Porażu. Kierowca audi potrącił dwie 14-letnie dziewczynki. Niestety jedna z nich zginęła. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Podkarpacie

Czasowe przywrócenie ruchu dwukierunkowego na moście w Huzelach

PODKARPACIE. W długi czerwcowy weekend ruch na moście w Huzelach będzie dwukierunkowy.

Podkarpacie

Więcej policyjnych patroli na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. W długi weekend podkarpaccy policjanci zadbają, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się płynnie.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku na DK94 w Ropczycach

PODKARPACIE. Zderzyły się tam dwa samochody. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 3 nowe przypadki, 1 ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. 394 przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Dzisiaj poinformowano o kolejnych trzech osobach zakażonych.

Reklama