Rzeszów - Niedziela, 12.04.2026
Reklama

Zwłoki mieszkańca Rzeszowa w Rezerwacie Prządki. Prokuratura wszczęła śledztwo

Dodano: 10.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione na terenie Rezerwatu Przyrody Prządki w gminie Korczyna.

Jak przekazała w komunikacie dr hab. Marta Kolendowska-Matejczuk, rzecznik prasowy krośnieńskiej prokuratury, zwłoki 46-letniego mieszkańca Rzeszowa zostały ujawnione przez przypadkowych przechodniów w dniu 3 kwietnia około godz. 14:20. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy, a w ręku broń. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Krośnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili na miejscu czynności, mające na celu ustalenie dokładnej przyczyny śmierci mężczyzny.

7 kwietnia 2026 r. Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła w tej sprawie śledztwo o czyn z art. 155 kk., czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policjanci odkryli siedem plantacji konopi. Zabezpieczono 242 krzewy i ok. 2500 gramów suszu [VIDEO]

MIELEC.Trzech mężczyzn, w wieku od 22 do 31 lat, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Mielcu

MIELEC. Do wypadku doszło po godzinie 23, na ulicy Wolności w Mielcu, na drodze wojewódzkiej nr 875.

Podkarpacie

Kolejne przypadki telazjozy u bieszczadzkich żubrów. Lekarz weterynarii: „Będziemy rekomendować eliminację osobników”

PODKARPACIE. W sierpniu stwierdzono kolejne przypadki telazjozy - groźnej choroby u żubrów powodowanej przez nicienie.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu powstanie farma fotowoltaiczna. W Krynicy podpisano list intencyjny

PODKARPACIE. Inwestycje zostaną zrealizowane na terenach należących do PKP S.A.

Podkarpacie

Forum Ekonomiczne w Krynicy. Przyszłość polskiej motoryzacji w Podkarpackiej Strefie Spotkań

PODKARPACIE, KRYNICA. Tematem nr 1 w Podkarpackiej Strefie Spotkań była wczoraj motoryzacja.

Podkarpacie

Władze województwa podkarpackiego na Forum Ekonomicznym w Krynicy

PODKARPACIE, POLSKA. „Europa jutra. Silna, czyli jaka?” pod takim hasłem rozpoczęło się XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy. 

Podkarpacie

Pobili dwóch nastolatków używając gazu pieprzowego i pałki teleskopowej

MIELEC. Policjanci zatrzymali sprawców pobicia, tuż po dokonanym przestępstwie.

Reklama