Rzeszów - Sobota, 18.04.2026
Reklama

Zwłoki mieszkańca Rzeszowa w Rezerwacie Prządki. Prokuratura wszczęła śledztwo

Dodano: 10.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, którego zwłoki zostały odnalezione na terenie Rezerwatu Przyrody Prządki w gminie Korczyna.

Jak przekazała w komunikacie dr hab. Marta Kolendowska-Matejczuk, rzecznik prasowy krośnieńskiej prokuratury, zwłoki 46-letniego mieszkańca Rzeszowa zostały ujawnione przez przypadkowych przechodniów w dniu 3 kwietnia około godz. 14:20. Mężczyzna miał ranę postrzałową głowy, a w ręku broń. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Krośnieńscy policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili na miejscu czynności, mające na celu ustalenie dokładnej przyczyny śmierci mężczyzny.

7 kwietnia 2026 r. Prokuratura Rejonowa w Krośnie wszczęła w tej sprawie śledztwo o czyn z art. 155 kk., czyli nieumyślnego spowodowania śmierci.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w Tryńczy. Pociąg uderzył w ciężarówkę

PODKARPACIE. W wypadku zginął 37-letni kierowca ciężarówki. 

Podkarpacie

Osiem ofert w przetargu na realizację 6-kilometrowego odcinka S19

PODKARPACIE. Ponad 6-kilomtrowy odcinek S19 Lutcza – Domaradz, będzie jednym z trudniejszych w realizacji fragmentem międzynarodowego szlaku Via Carpatia.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Radawie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo

PODKARPACIE. W niedzielę w Radawie doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 20-letni kierowca volkswagena. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Kraczkowej. Trzy osoby ranne

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Kraczkowej. Doszło tam do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Golczańskim. 61-latek leżał na drodze. Najechał na niego samochód

PODKARPACIE. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło wczoraj w Majdanie Golczańskim. Samochód najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

S19 Sokołów-Jasionka będzie rozbudowana

PODKARPACIE. Dzięki rozbudowie, na tym odcinku S19 będzie posiadała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, pas awaryjny o szerokości 2,5 m oraz pobocza.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś (6.05) na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 230 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.

Reklama