Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z imprezą organizowaną przez Automobilklub Rzeszowski, parking w rejonie hali Podpromie oraz dwupoziomowy parking przy ul. Wojciecha Kilara będą czasowo zamknięte.

W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki, czyli imprezę motoryzacyjną połączoną ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka.

Spotkanie odbędzie się na parkingach przy hali Podpromie, które na czas trwania imprezy będą niedostępne dla mieszkańców i odwiedzających Rzeszów. Mówimy o miejscach do parkowania na parkingu wielopoziomowym przy ul. Wojciecha Kilara oraz tych w bezpośrednim sąsiedztwie hali. 

„Obydwa parkingi będą zamknięte” – potwierdza Damian Dobrowolski z Automobilklub Rzeszowski. 

Zakaz zatrzymywania się obowiązywać będzie od godz. 07.00 do 19.00. Przestrzegamy kierowców, że samochodowy pozostawione na parkingu we wcześniejszym terminie lub w ten sam dzień będą odholowane na koszt właściciela.
Reklama
Nie mniej jednak na uczestników imprezy czekać będzie wiele motoryzacyjnych atrakcji, w których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W tym roku zorganizowana zostanie impreza SuperOES oraz pokazy dryftu, stuntu, ratownictwa drogowego czy przyjazdy VIP-car’ów. 

Przez cały dzień prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Iskierka, zajmującej się wsparciem dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Program:

• 11:00 - Start SuperOes
• 12:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu
• 13:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Świlcza, OSP Załęże, PCRM
• 14:30 - Pokaz Stunt Rzeszów, Rebels, Drift Joker
• 15:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Racławówka, PCRM
• 15:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu z widzami
• 16:00 - Konkurs JadeNaGlebie
• 16:10 - Przejazdy VIP-Car pokaz Driftu z widzami


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, około godz. 4:00 na ulicy Fircowskiego.

Rzeszów

Empik wprowadził "Ciche godziny" dla klientów z autyzmem

Partnerem tej inicjatywy jest Fundacja JiM. Autyzm Help, działająca na rzecz pomocy dla osób w spektrum autyzmu.

Rzeszów

Spisowy weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

Rzeszów

Na placu Wolności zamontowano stację do ładowania i parkowania hulajnóg

RZESZÓW. Jej prezentacja odbyła się podczas konferencji podsumowującej Europejski Tydzień Zrównoważonej Mobilności.

Rzeszów

Podmiejska Kolej Aglomeracyjna. Rozpoczęto budowę przystanku Rzeszów Wschodni

RZESZÓW. To jeden z 14 przystanków jakie wybuduje PKP PLK w ramach projektu „Budowa Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej”. 

Rzeszów

W niedzielę Dzień Serca na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Jak co roku organizatorzy imprezy zapowiadają szereg wyjątkowych atrakcji.

Rzeszów

Trwa głosowanie w ramach RBO 2022. "Ten budżet wyzwolił wśród mieszkańców ogromną inicjatywę"

RZESZÓW. We wtorek odbyła się konferencja prasowa poświęcona Rzeszowskiemu Budżetowi Obywatelskiemu.

Rzeszów

W środę "Dzień bez samochodu". Komunikacja miejska będzie bezpłatna

RZESZÓW. „Dzień bez samochodu” zakończy Tydzień Zrównoważonego Transportu oraz Tydzień mobilności w Rzeszowie.

Reklama