Rzeszów - Piątek, 06.06.2025
Reklama

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W związku z imprezą organizowaną przez Automobilklub Rzeszowski, parking w rejonie hali Podpromie oraz dwupoziomowy parking przy ul. Wojciecha Kilara będą czasowo zamknięte.

W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki, czyli imprezę motoryzacyjną połączoną ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka.

Spotkanie odbędzie się na parkingach przy hali Podpromie, które na czas trwania imprezy będą niedostępne dla mieszkańców i odwiedzających Rzeszów. Mówimy o miejscach do parkowania na parkingu wielopoziomowym przy ul. Wojciecha Kilara oraz tych w bezpośrednim sąsiedztwie hali. 

„Obydwa parkingi będą zamknięte” – potwierdza Damian Dobrowolski z Automobilklub Rzeszowski. 

Zakaz zatrzymywania się obowiązywać będzie od godz. 07.00 do 19.00. Przestrzegamy kierowców, że samochodowy pozostawione na parkingu we wcześniejszym terminie lub w ten sam dzień będą odholowane na koszt właściciela.
Reklama
Nie mniej jednak na uczestników imprezy czekać będzie wiele motoryzacyjnych atrakcji, w których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W tym roku zorganizowana zostanie impreza SuperOES oraz pokazy dryftu, stuntu, ratownictwa drogowego czy przyjazdy VIP-car’ów. 

Przez cały dzień prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Iskierka, zajmującej się wsparciem dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Program:

• 11:00 - Start SuperOes
• 12:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu
• 13:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Świlcza, OSP Załęże, PCRM
• 14:30 - Pokaz Stunt Rzeszów, Rebels, Drift Joker
• 15:00 - Pokaz Ratownictwa Drogowego OSP Racławówka, PCRM
• 15:30 - Przejazdy VIP-Car, pokaz Driftu z widzami
• 16:00 - Konkurs JadeNaGlebie
• 16:10 - Przejazdy VIP-Car pokaz Driftu z widzami


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Samochód potrącił 35-latka na hulajnodze elektrycznej

RZESZÓW. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący hulajnogą elektryczną, został potrącony na przejeździe dla rowerów, przez seata. Poszkodowany trafił do szpitala.

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. 

Rzeszów

Wniosek ZRID na przebudowę ronda Pobitno złożony

​RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku przebudowy ronda Pobitno. Na ręce wojewody trafił wniosek o zezwolenie na realizację tej inwestycji. Służby wojewody mają 90 dni na wydanie decyzji ZRID.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej, w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Policyjny pościg za kierowcą. Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł

RZESZÓW. 28-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i był objęty zakazem prowadzenia pojazdów.  

Rzeszów

Część ul. Mickiewicza tylko dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Mickiewicza wprowadzono zakaz ruchu samochodów.

Rzeszów

Na os. Miłocin powstanie tężnia solankowa. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Będzie to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Inwestycja postanie w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

Reklama