Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

1 osoba ranna w zderzeniu dwóch samochodów na al. Armii Krajowej

Dodano: 31.08.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów ranna została jedna osoba.

Wczoraj, po godz. 9:00 dyżurny miejskiej komendy otrzymał informację o wypadku na skrzyżowaniu Armii Krajowej z al. Niepodległości. Jak wstępnie ustalili skierowani na miejsce zdarzenia policjanci, 57- latek jadący toyotą zderzył się z mercedesem. W wyniku zderzenia, kierujący mercedesem, 62-letni mieszkaniec Dębicy, z obrażeniami niezagrażającymi życiu i zdrowiu trafił do szpitala.

Funkcjonariusze apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zobaczcie, jak postępują prace na budowie RCK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tak zmienia się przestrzeń w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego powoli zbliża się do końca. Zobaczcie nowe zdjęcia z realizacji inwestycji.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

RZESZÓW. Około godz. 11:30 doszło tam do zderzenia volkswagena z ciężarowym Dafem.

Rzeszów

Najlepsi szachiści z Rzeszowa powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu w stolicy Podkarpacia odbędą się XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci królewskiej gry bez względu na wiek, a na zwycięzców czekają nagrody...

Rzeszów

Remont Przedszkola Publicznego nr 17 na finiszu

RZESZÓW. Do wykonania pozostała jeszcze tylko dodatkowa sala zajęć oraz remont zaplecza technicznego.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjadą nowe, elektryczne Solarisy

RZESZÓW. W grudniu na ulice Rzeszowa wyjadą nowe autobusy zasilane energią elektryczną. Tym razem to 9-metrowe Solarisy, które będą wykorzystywane głównie do obsługi mniej popularnych linii.

Rzeszów

Od 6 listopada zmiana organizacji ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 6 listopada zmieni się organizacja ruchu w ścisłym centrum miasta. Zamknięty zostanie przejazd przez skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej z ul. Matejki.

Rzeszów

Szpital MSWiA w Rzeszowie otrzyma nowy tomograf

RZESZÓW. Sprzęt pochodzi z zasobów Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych.

Rzeszów

Wszystkich Świętych 2023. Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach

RZESZOW. Policjanci rozpoczęli działania w związku z obchodami „Wszystkich Świętych”. Na drogach Rzeszowa i regionu będzie znacznie więcej patroli. 1 listopada zmieni się również organizacja ruchu przy dwóch największych cmentarzach w Rzeszowie.

Reklama