Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie, który zostanie uruchomiony 11 listopada.

W dniu 11 listopada 2019r. uruchomiona zostaną dodatkowe kursy linii "53" (oznaczone literą "C" - kursuje w dni świąteczne z wyjątkiem niedzieli) na lotnisko w Jasionce. Autobusy pozostałych linii kursują wg rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele i święta.

12 listopada 2019r. zmianie ulegają rozkłady jazdy autobusów linii 4 i 28. Rozkład jazdy linii nr 28 zostanie zmieniony m.in. na wniosek Burmistrza Gminy Boguchwała.

Autobus linii nr 4 zostanie skierowany do i od ul. Lubelskiej przez ul. Borową z uwzględnieniem przystanków Warszawska/Borowa 07 i Warszawska/Borowa 08.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Rzeszów

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Rzeszów

Rozbudowa budynku głównego UR idzie zgodnie z planem

RZESZÓW. Już ponad rok trwa przebudowa budynku głównego A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana 16 C. Prace powoli zmierzają ku końcowi.

Rzeszów

Jest projekt uchwały w sprawie konsultacji społecznych w Rzeszowie

RZESZÓW. Gotowy jest projekt uchwały wprowadzającej konsultacje społeczne w ważnych kwestiach dla Rzeszowa.

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia gotowa na sezon grzewczy

RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.

Rzeszów

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Reklama