Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

12 stycznia rusza Moto Orkiestra Rzeszów 2019. Rozpoczęcie na parkingu przy hali Podpromie

Dodano: 07.01.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Automobilklub Rzeszowski wspólnie z ATV Polska organizują Rzeszowską Moto-Orkiestrę. Tym razem będzie to impreza dwudniowa.

Impreza rozpocznie się w sobotę 12 stycznia 2019 na parkingu Hali Sportowo-Widowiskowej „Podpromie" zawodami zorganizowanymi przez członków Automobilklubu Rzeszowskiego.

W tej części może wziąć udział każdy, kto posiada samochód dopuszczony do ruchu drogowego oraz kaski z homologacją drogową. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia. Regulamin wydarzenia dostępny jest TUTAJ, natomiast formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Trasa przewidziana jest na maksymalnie 30 załóg, a próba sprawnościowa przeprowadzona zostanie w godzinach 11:00-15:30. Na zakończenie zawodów przewidziane jest rozdanie nagród dla zwycięzców.

Gwoździem programu będą jednak przejazdy charytatywne, z których dochód przekazany zostanie do puszki WOŚP. Każdy kto ukończy 16. rok życia będzie mógł zasiąść na prawym fotelu i przejechać się z zawodnikiem wyścigów górskich lub drifterem po trasie próby sprawnościowej.
Reklama
Przejazdy charytatywne będą przeprowadzane w godzinach 15:30-17:30. Zarówno na uczestników jak i obserwatorów wydarzenia będą czekały dodatkowe atrakcje.

Następnego dnia, w niedzielę 13 stycznia akcja przeniesie się na rzeszowski rynek. W godzinach 10:00-17:00 będą tam stacjonować członkowie ATV Polska, którzy również będą wykonywać charytatywne przejazdy, tym razem na quadach na płycie rynku.

Dochód z tych przejazdów także zostanie przeznaczony dla WOŚP. Równocześnie, w niedzielę na Rzeszowskim rynku będzie można podziwiać samochody rajdowe, nie tylko z zewnątrz, ale i od środka.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Strajk kobiet. Dziś kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przepraszamy za utrudnienia mamy rząd do obalenia” – pod takim hasłem dziś w Rzeszowie odbędzie się kolejny protest przeciwników orzeczenia TK ws. aborcji. 

Rzeszów

Kwesta 2020. Ograniczona liczba wolontariuszy, duże skarbony i internetowa zbiórka

RZESZÓW. Ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna kwesta na rzeszowskich cmentarzach odbędzie się w zmienionej formie.

Rzeszów

Ruszyła budowa prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Firma Strabag rozpoczęła prace przy budowie prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w powiecie rzeszowskim. Bmw zderzyło się z dwoma mercedesami

RZESZÓW. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Stykowie. Kierowca bmw nie przeżył zderzenia z dwoma mercedesami.

Rzeszów

Rzeszowska Policja ma nowe radiowozy

RZESZÓW. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie trafiło 6 nowych radiowozów marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje szpital tymczasowy dla pacjentów z Covid-19

RZESZÓW. W nowo wybudowanym skrzydle szpitala MSWiA utworzony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Placówka powstanie w ciągu 30 dni.

Rzeszów

Ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 2 listopada nowy rozkład jazdy

RZESZÓW. 2 listopada br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, uwzględniający przede wszystkim zmiany w kursach porannych oraz wieczorowych.

Rzeszów

Tenisiści z Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski

RZESZÓW. Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się we wtorek w Rzeszowie.

Reklama