Rzeszów - Piątek, 04.07.2025
Reklama

12 stycznia rusza Moto Orkiestra Rzeszów 2019. Rozpoczęcie na parkingu przy hali Podpromie

Dodano:

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Automobilklub Rzeszowski wspólnie z ATV Polska organizują Rzeszowską Moto-Orkiestrę. Tym razem będzie to impreza dwudniowa.

Impreza rozpocznie się w sobotę 12 stycznia 2019 na parkingu Hali Sportowo-Widowiskowej „Podpromie" zawodami zorganizowanymi przez członków Automobilklubu Rzeszowskiego.

W tej części może wziąć udział każdy, kto posiada samochód dopuszczony do ruchu drogowego oraz kaski z homologacją drogową. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia. Regulamin wydarzenia dostępny jest TUTAJ, natomiast formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Trasa przewidziana jest na maksymalnie 30 załóg, a próba sprawnościowa przeprowadzona zostanie w godzinach 11:00-15:30. Na zakończenie zawodów przewidziane jest rozdanie nagród dla zwycięzców.

Gwoździem programu będą jednak przejazdy charytatywne, z których dochód przekazany zostanie do puszki WOŚP. Każdy kto ukończy 16. rok życia będzie mógł zasiąść na prawym fotelu i przejechać się z zawodnikiem wyścigów górskich lub drifterem po trasie próby sprawnościowej.
Reklama
Przejazdy charytatywne będą przeprowadzane w godzinach 15:30-17:30. Zarówno na uczestników jak i obserwatorów wydarzenia będą czekały dodatkowe atrakcje.

Następnego dnia, w niedzielę 13 stycznia akcja przeniesie się na rzeszowski rynek. W godzinach 10:00-17:00 będą tam stacjonować członkowie ATV Polska, którzy również będą wykonywać charytatywne przejazdy, tym razem na quadach na płycie rynku.

Dochód z tych przejazdów także zostanie przeznaczony dla WOŚP. Równocześnie, w niedzielę na Rzeszowskim rynku będzie można podziwiać samochody rajdowe, nie tylko z zewnątrz, ale i od środka.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakaz wstępu na rzeszowskie cmentarze

RZESZÓW. Od 3 kwietnia obowiązuje zakaz wejścia na wszystkie cmentarze w naszym mieście. Mieszkańcy proszeni są o dostosowanie się do zakazu.

Rzeszów

Aresztowano 27-latka, który dokonał kilkunastu włamań na terenie Rzeszowa

RZESZÓW. 14 zarzutów usłyszał 27-latek, który włamywał się do pawilonów handlowych, punktów handlowych i gastronomicznych oraz do firm na terenie naszego miasta.

Rzeszów

Lidl i Biedronka wydłużają godziny otwarcia sklepów

RZESZÓW. Od 2 kwietnia sieć sklepów Lidl wprowadziła wydłużone godziny otwarcia. Markety będą czynne już od godz. 6:00. Podobne ułatwienia dla klientów zastosowała Biedronka.

Rzeszów

Rzeszowscy urzędnicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie

RZESZÓW. Zmiany w ratuszu w związku z nowymi ograniczonymi jakie wprowadził rząd od  1 kwietnia 2020 r.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w Wielkanoc? Znamy rozkład jazdy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego podał okołoświąteczny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Skywayrun organizuje "wirtualny bieg" w Rzeszowie

RZESZÓW. Uczestnicy wirtualnego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 km.

Rzeszów

Tarcza Antykryzysowa. Urząd Miasta Rzeszowa uruchamia nr telefonów dla przedsiębiorców

RZESZÓW. Zainteresowani mogą dowiedzieć się o szczegółach możliwości korzystania z ulg określonych w ustawie.

Rzeszów

Trwa zrzutka dla kardiologów ze szpitala "na górce"

RZESZÓW. W serwisie zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na zakup środków ochronnych dla kardiologów ze szpitala przy ul. Lwowskiej.

Reklama