Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

13 kierowców ukaranych za prędkość. Rekordzista pędził 200 km/h

Dodano: 13.05.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 126 kierowców skontrolowała podczas minionego weekendu rzeszowska drogówka. 13 z nich zatrzymano prawo jazdy.
 
W sobotę i w niedzielę, policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy miejskiej zatrzymali do kontroli drogowej 126 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. 13 z kontrolowanych kierowców, przekroczyło ją o ponad 50 km/h, w obszarze zabudowanym, za co odebrano im prawo jazdy.
 
Jednym z kierowców, którzy stracili prawo jazdy za brawurę, jest 30-latek z Rzeszowa, który w niedzielę, w godzinach nocnych w Krasnem jechał bmw z prędkością 177 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
 
Inni niedzielni rekordziści to m. in. 40-latek, który na ulicy Podkarpackiej jechał audi z prędkością 113 km/h oraz 43-letni motocyklista który jechał przez al.  Sikorskiego z prędkością 120 km/h.
 
Z kolei w sobotę, kierowca innego bmw na drodze ekpresowej S 19 miał na liczniku 202 km/h. Samochodem kierował 37-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci ukarali go 500 zł mandatem i punktami karnymi.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ustalenia prokuratury ws. mężczyzny wydobytego z wnętrza płonącego drzewa

RZESZÓW. Prokuratura prowadzi śledztwo z art. 151 kodeksu karnego.

Rzeszów

Przebudowa wiaduktu na ul. Batorego rozpoczęta. Potrwa ok. 13 miesięcy

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy, ponad 3-krotnie szerszy obiekt.

Rzeszów

Rada Miasta i mieszkańcy Nowego Jorku docenili prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc otrzymał dyplom uznania od członka Rady Miasta Nowego Jorku.

Rzeszów

Za nami pokazy na 100-lecie Aeroklubu Polskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tysiące miłośników lotnictwa miało okazję oglądać podniebne akrobację na 100-lecie Aeroklubu Polskiego.

Rzeszów

32-latka z Rzeszowa z papierosami bez akcyzy. W trakcie przeszukania jej domu znaleziono także marihuanę

RZESZÓW. Szacunkowa wartość ujawnionej kontrabandy wynosi łącznie ok. 50 tys. zł.

Rzeszów

Darmowe bilety dla dzieci i młodzieży. Co zrobić, aby przedłużyć ulgę?

RZESZÓW. Aby starać się ponownie o prawo do ulgi należy przedstawić te same dokumenty co w poprzednim roku.

Reklama