Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

Dodano: 12.02.2019 r.

fot. WSIiZ - materiały prasowe
fot. WSIiZ - materiały prasowe
RZESZÓW. 14 lutego br. w rzeszowskiej hali Podpromie w godz. 10.00-16.00 odbędą się Podkarpackie Targi Pracy. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Studenci, absolwenci rzeszowskich uczelni oraz wszystkie  inne osoby poszukujące zatrudnienia w różnych sektorach gospodarki będą miały okazję zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi specjalnie na targi przez 50 firm z naszego regionu, a także z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Gliwic i Opola oraz przez firmy zagraniczne, USA i Niemiec.

Zainteresowani będą mieli duży wybór, swoje oferty przedstawią firmy m.in. z branży lotniczej, produkcyjnej, informatycznej, motoryzacyjnej, finansowej, doradczej, consultingowej, bankowej, usługowej oraz agencje zatrudnienia.
Reklama
„Jest bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o oferty pracy, które zaprezentują firmy podczas targów więc każdy znajdzie coś dla siebie” – informuje Ewa Podgórska, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Partnerem strategicznym XVIII Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, partnerem technologicznym: LOTAMS natomiast partnerem wspierającym: Pratt & Whitney. Swoim patronatem Targi objęli: marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Korekty w świątecznych kursach autobusów MPK

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził korekty do okołoświątecznego rozkładu jazdy autobusów komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Do Rzeszowa dotarł pierwszy autobus na gaz

RZESZÓW. 60 autobusów gazowych Autosan zasili tabor MPK w Rzeszowie. Pierwszy z nich już został dostarczony.

Rzeszów

W święta zmiany terminu odbioru odpadów

RZESZÓW. MPGK Rzeszów poinformowało o zmianach terminów odbioru odpadów komunalnych w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Pędził 208 km/h na rzeszowskim odcinku DK97

RZESZÓW. Rzeszowska grupa SPEED ponownie w akcji.

Rzeszów

W Rzeszowie kolejne przypadki łamania zakazów. 500 zł mandatu za spotkanie przy Lisiej Górze

RZESZÓW. W ciągu dwóch dni bieżącego tygodnia, rzeszowscy policjanci interweniowali 18 razy.

Rzeszów

Koronawirus. Studenci WSIiZ otrzymają wsparcie

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządza w Rzeszowie zaoferowała pomoc socjalną dla studentów. 

Rzeszów

2,5 promila miał kierowca ujęty przez świadka na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, uniemożliwił kontynowanie jazdy pijanemu kierowcy peugeota. 

Rzeszów

Dostał 500 zł mandatu za bieganie nad Wisłokiem

RZESZÓW. Ponad 30 razy interweniowali rzeszowscy policjanci w miniony weekend w związku ze zgłoszeniem naruszeń obowiązujących ograniczeń.

Reklama