Rzeszów - Niedziela, 27.07.2025
Reklama

20-latek z Rzeszowa uszkodził 4 auta i szlaban. "Chciał rozładować emocje"

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policja zatrzymała mężczyznę odpowiedzialnego za uszkodzenie 4 samochodów i szlabanu. 20-latek usłyszał 5 zarzutów.  
 
Funkcjonariusze z komisariatu na Nowym Mieście wytypowali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodów zaparkowanych na parkingach przy ul. Rejtana oraz wyłamanie szlabanu parkingowego. Zdarzenia miały miejsce w okresie od 25 stycznia do początku marca br.
 
„Pierwsze uszkodzone przez sprawcę samochody to opel i suzuki, w których wyłamał lusterka. W suzuki uszkodził jeszcze lakier. Dwa kolejne uszkodzone auta to peugeot i seat. W obu samochodach porysował karoserię. „ – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.
 
Sprawcą okazał się 20-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został zatrzymany w ubiegły czwartek.  Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Uszkodzeń dokonał będąc pod wpływem alkoholu. Tłumaczył, że w ten sposób chciał rozładować emocje.
 
20-latek usłyszał 5 zarzutów zniszczenia mienia i dobrowolnie poddał się karze. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejna innowacyjna firma na "Dworzysku"

RZESZÓW. Spółka I-BS.pl, zajmująca się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania – zainwestuje na terenie PNT „Rzeszów-Dworzysko”. Wartość planowanej inwestycji to 1,8 mln zł.

Rzeszów

Przy ul. Skrajnej w Rzeszowie znaleziono ciało 59-latka. Zmarł z wychłodzenia

RZESZÓW. To drugi w tym roku przypadek wychłodzenia na Podkarpaciu.

Rzeszów

Dwa Charty czekają na właściciela. Kto rozpoznaje te psy?

Policjanci z Głogowa Małopolskiego proszą o pomoc w ustaleniu właściciela dwóch psów rasy Chart. 

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zrezygnował ze stanowiska prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Po 18 latach, Tadeusz Ferenc zrezygnował z funkcji prezydenta miasta Rzeszowa. Jako swojego potencjalnego następcę zaproponował Marcina Warchoła.

Rzeszów

Pijany 26-latek z Rzeszowa kradzionym autem pojechał do Łańcuta. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 26-letni mieszkaniec Rzeszowa, który wspólnie z kolegą, wybrał się na wycieczkę do Łańcuta kradzionym samochodem, dodatkowo będąc pod wpływem alkoholu, usłyszał trzy zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę z firmą Budimex na realizację Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Wartość inwestycji to blisko 74 mln zł.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim zaczynają montować nowe słupy oświetleniowe

RZESZÓW. Przebudowa Stadionu Miejskiego Stal na ostatniej prostej. Wykonawca rozpoczyna montaż nowego oświetlenia. Wszystkie prace mają zakończyć się do 25 lutego br.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej mieszkanki Rzeszowa

RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej 63-letniej mieszkanki Rzeszowa trwały 6 tygodni. W poniedziałek jej ciało znaleziono w Wisłoku na terenie powiatu łańcuckiego. Rodzina potwierdziła tożsamość kobiety.

Reklama