Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

W ubiegłą niedzielę rzeszowscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu dębickiego, wynajmującego mieszkanie przy ul. Malczewskiego pod zarzutem posiadania narkotyków.

W piątek funkcjonariusze znaleźli w użytkowanej przez mężczyznę piwnicy susz roślinny, którym okazała się marihuana w ilości około 50 g. 20-latka nie było wtedy w mieszkaniu, został zatrzymany w niedzielę wieczorem. Od razu trafił do policyjnego aresztu.

Sprawą zajęła się już prokuratura. Mężczyzna został przesłuchany, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara od roku do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec 20-latka środków zapobiegawczych w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju.  

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto zajmie się modernizacją Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Wartość inwestycji to blisko 22 mln zł.

Rzeszów

Przybywa ścieżek rowerowych w naszym województwie. W Rzeszowie jest ich najwięcej

RZESZÓW. Podkarpacie pod względem długości ścieżek rowerowych w 2018 roku, znalazło się na 10. miejscu wśród województw. 

Rzeszów

Cztery nowe kierunki wakacyjne z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. Oferty są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Rzeszów

Asseco Resovia przegrywa w Gdańsku

RZESZÓW. MVP spotkania został Paweł Halaba.

Rzeszów

Ugodził brata nożem. 34-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lata.

Rzeszów

PO chce upublicznienia wniosków o ustalenie lokalizacji inwestycji i pozwoleń na budowę

RZESZÓW. „Udział mieszkańców w planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym jest w naszym mieście zdecydowanie zbyt mały” – czytamy w  projekcie uchwały.

Rzeszów

Paczki nielegalnym tytoniem w garażu 67-latka z Rzeszowa

RZESZÓW. Wyroby nie miały polskich znaków akcyzy.

Reklama