Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

24 kolizje, 3 wypadki – deszczowy czwartek na drogach Rzeszowa i powiatu

Dodano: /

Wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek na al. Rejtana w Rzeszowie / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W związku z intensywnymi opadami deszczu, wczoraj na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego panowały trudne warunki do jazdy. Tylko tego dnia doszło do 24 kolizji i 3 wypadków. Ich główną przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 8:00 w Stobiernej. Autobus zderzył się z samochodem osobowym. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 44–letni kierowca autobusu marki Mercedes, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim volvo i uderzył w niego. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiła 33–letnia kierująca volvo oraz jej 3– letnia pasażerka.

Po godz. 15.30, w Niechobrzu zderzyły się trzy pojazdy. Jak ustaliła policja, 20–letni kierujący mercedesem benz, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności od jadącego przed nim peugeota i najechał na jego tył, który siłą odrzutu uderzył w bmw. W tym zdarzeniu ucierpiała 31–letnia kierująca peugeotem, która karetka została przewieziona do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło po godz. 16:30 na al. Rejtana w Rzeszowie. 38–letnia kobieta kierująca bmw, najprawdopodobniej nie zatrzymała się na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z kierującym volkswagenem. W wyniku zdarzenia, pomocy medycznej wymagała 32–letnia pasażerka volkswagena.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Postęp prac przy przebudowie ul. Grunwaldzkiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Wykonawca, firma OBO Polska, kontynuuje roboty na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Sobieskiego. Układane są m.in. płyty i kostka granitowa. W zeszłym tygodniu na plac budowy...

Rzeszów

II tura wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Pierwsze sondażowe wyniki

RZESZÓW. W niedzielę, 21 kwietnia 2024 r. odbyła się druga tura wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Wyniki sondażowe exit poll Ipsos wskazują, że przez najbliższe pięć lat prezydentem stolicy Podkarpacia będzie Konrad Fijołek.

Rzeszów

Niewybuch w rejonie placu zabaw przy ul. Gromskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas prac ziemnych prowadzonych przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie natrafiono na niebezpieczny ładunek. Jego usunięciem zajęli się saperzy.

Rzeszów

W niedzielę bezpłatna komunikacja miejska w Rzeszowie

​RZESZÓW. W najbliższą niedzielę w Rzeszowie odbędzie się II tura wyborów prezydenckich. Mieszkańcy Rzeszowa będą mogli bezpłatnie dojechać autobusem MPK do lokali wyborczych.

Rzeszów

Majówka 2024. Jak będą kursowały autobusy w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przedstawił rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej, jaki będzie obowiązywał w czasie majówki.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch pijanych kierowców

RZESZÓW. Dwóch kierowców wsiadło za kierownicę, pomimo spożytego wcześniej alkoholu. 44-latek miał ponad 1 promil, drugi z kierowców wydmuchał ponad 2 promie. Obaj stracili prawo jazdy.

Rzeszów

W weekend 9 wypadków na drogach Rzeszowa i powiatu. 12 osób rannych, 1 nie żyje

RZESZÓW. Policjanci podsumowali miniony weekend na drogach Rzeszowa i powiatu. Doszło do dziewięciu wypadków, w tym jednego śmiertelnego. Rannych zostało 12 osób.  

Rzeszów

W sobotę Wojownicy Maryi przejdą ulicami Rzeszowa. Możliwe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się „Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi”. Ulicami miasta przejdzie kilkutysięczna procesja. Na trasie przemarszu mogą wystąpi utrudnienia w ruchu.

Reklama