Rzeszów - Środa, 27.08.2025
Reklama

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego rzeszowskiej komendy, otrzymali informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających. Podejrzewany miał przebywać w rejonie ul. Armii Krajowej. Skierowani we wskazane miejsce funkcjonariusze, zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 25-letni mieszkaniec Rzeszowa miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Po przeszukaniu jego mieszkania, okazało się, że suszu jest znacznie więcej. Łącznie znaleziono 62 gramy marihuany.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Zebrane w sprawie materiały przekazano do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Po przesłuchaniu podejrzanego, prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W piątek, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Podkarpackie Centrum Innowacji stworzyło sieć laboratoriów badawczych

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Innowacji stworzyło Podkarpacką Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących.

Rzeszów

Sprawca dachowania był nietrzeźwy. Kierowca wraz z pasażerem uciekli z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Jak ustalili policjanci, kierujący peugeotem, jadąc od ulicy Ofiar Katynia w kierunku ulicy Krakowskiej, stracił panowanie nad samochodem i dachował.

Rzeszów

Ratusz chce budować swoją spalarnię odpadów. Jest wniosek do marszałka

RZESZÓW. Miasto planuje za ok. 300-350 mln zł zbudować swoją własną spalarnie odpadów. 

Rzeszów

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego ws. śmierci 70-latka w Głogowie Młp.

GŁOGÓW MŁP. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wczoraj w nocy w Krakowie.

Rzeszów

Przetarg dot. połączenia Al. Kopisto z ul Wierzbową już w lutym?

RZESZÓW. Projektowana droga ma mieć dwa pasy o szerokości 3,5 metrów.

Rzeszów

Rewitalizacja ul. Grunwaldzkiej może się rozpocząć już na wiosnę

RZESZÓW. W ratuszu słyszymy, że dokumentacja projektowa na rewitalizację ul. Grunwaldzkiej jest gotowa. Inwestycja może ruszyć już w marcu.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Reklama