Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego rzeszowskiej komendy, otrzymali informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości środków odurzających. Podejrzewany miał przebywać w rejonie ul. Armii Krajowej. Skierowani we wskazane miejsce funkcjonariusze, zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich, 25-letni mieszkaniec Rzeszowa miał przy sobie niewielką ilość marihuany. Po przeszukaniu jego mieszkania, okazało się, że suszu jest znacznie więcej. Łącznie znaleziono 62 gramy marihuany.

25-latek trafił do policyjnego aresztu. Zebrane w sprawie materiały przekazano do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Po przesłuchaniu podejrzanego, prokurator przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W piątek, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Rzeszowie, tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. 25-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezpłatne badania słuchu przy ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Po badaniach otrzymamy bezpłatną interpretację wyniku.

Rzeszów

Na weekend jazdy testowe w salonie GOC Yamaha Rzeszów. Udostępnią aż 17 maszyn

RZESZÓW. Yamaha MT Tour Rzeszów 2019 odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2019r. w godzinach 10:00-18:00.

Rzeszów

Medal dla prezydenta Rzeszowa i gala Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych

RZESZÓW. Z okazji zakończenia wydarzenia w G2A Arena odbyła się gala festiwalowa.

Rzeszów

Od 1 sierpnia zmiana cen biletów na komunikację miejską

RZESZÓW. „Konieczność zmiany cen biletów wynika ze wzrostu kosztów funkcjonowania komunikacji miejskiej" - tłumaczył Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Zaatakowali kuriera, zabrali przesyłkę i zamknęli go w mieszkaniu. Sytuacja miała miejsce na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. Sprawców było dwóch. Jeden z nich został juz tymczasowo aresztowany.

Rzeszów

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie otrzymał nominację generalską

RZESZÓW. Nadinsp. Henryk Moskwa nominację generalską odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Rzeszów

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

RZESZÓW. W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia.

Rzeszów

Pokojowa demonstracja „Rzeszów przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem” już 27 lipca

RZESZÓW. W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w Białymstoku, w Rzeszowie pod Urzędem Wojewódzkim odbędzie się pokojowa demonstracja.

Reklama