Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

26-latek z powiatu rzeszowskiego potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył

Dodano: 06.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy marki BMW jadący w kierunku Rzeszowa. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 23, w miejscowości Stobierna, w rejonie stacji paliw BP.  Pieszy został potrącony przez samochód osobowy marki BMW, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Mężczyzna jechał w kierunku Rzeszowa. W wyniku doznanych obrażeń pieszy zmarł na miejscu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu, policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie, wykonali czynności i zabezpieczyli ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości ofiary.

Policjanci proszą świadków lub osoby mogące mieć wiedzę o zdarzeniu o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 11, pokój nr 6, tel. 17 858 3451, 17 858 3452 lub z dyżurnym komendy pod nr 112.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolizja na ścieżce rowerowej przy al. Powstańców Warszawy. Pijany 62-latek wjechał w 16-latkę

​RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu miał 62-letni kierowca jednośladu, który spowodował kolizję z 16-letnią rowerzystką.

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Reklama