Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

28-latek wyskoczył z 10 piętra na ul. Sportowej. Sprawą zajmie się prokuratura

Dodano: 10.12.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Do zdarzenia doszło 6 grudnia. Z 10. piętra bloku przy ul. Sportowej 2 wyskoczył mężczyzna. 28-latek zginął na miejscu. Prokuratura z Rzeszowa zajmie się wyjaśnieniem okoliczności.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że w dniu 6 grudnia 2019 roku 28 letni mieszkaniec Rzeszowa Kamil D., udał się na ul. Sportową 2 w Rzeszowie, gdzie na skutek upadku z 10. piętra klatki schodowej, poniósł śmierć na miejscu.

Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów zajmie się nadzorem postępowanie w tej sprawie. Chodzi głównie o wyjaśnienie czy do całej tej sytuacji doprowadzono za namową lub przez udzielenie pomocy Kamilowi D. do targnięcia się na własne życie.

W toku prowadzonego postępowania rozpytano mieszkańców bloku przy ul Sportowej 2 w Rzeszowie, dokonano oględzin zwłok na miejscu znalezienia oraz oględzin miejsca zdarzenia, następnie planowane są oględziny zewnętrzne i wewnętrze zwłok, przesłuchanie ewentualnych świadków zdarzenia, zabezpieczenie monitoringu, w wyniku których to czynności zostanie zabezpieczony materiał dowodowy, który przyczyni się do wyjaśnienia okoliczności sprawy.
Źródło: Prokuratora Okręgowa w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

#AutobusCiepła powraca na ulice Rzeszowa

RZESZOW. 15 listopada 2022 r. wystartowała tegoroczna akcja pod hasłem #AutobusCiepła. Osoby bezdomne i potrzebujące mogą skorzystać z darmowych ciepłych posiłków, wydawanych ze specjalnego autokaru. Akcja potrwa do połowy marca 2023 r.

Rzeszów

Zakończyła się przebudowa ulicy Zygmunta I Starego

RZESZÓW. Wcześniej niż zakładano zakończyły się prace przy rozbudowie ul. Zygmunta I Starego na rzeszowskim osiedlu Wilkowyja. Drogę poszerzono do sześciu metrów, wybudowano także chodniki i ścieżkę rowerową.

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczął się nabór wniosków o preferencyjny zakup węgla

RZESZÓW. Węgiel będzie dystrybuować Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Wnioski będą przyjmowane do 2 grudnia.

Rzeszów

Kolejny miesiąc w Jasionce z doskonałym wynikiem

RZESZÓW/JASIONKA. W październiku z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 65 tys. pasażerów. 

Rzeszów

Rozpoczyna się montaż świątecznych dekoracji. Rozbłysną 1 grudnia

RZESZÓW. W Rzeszowie rozpoczął się montaż świątecznego oświetlenia, który potrwa do końca miesiąca. Iluminacje rozbłysną 1 grudnia. Dwa dni później odbędzie się inauguracja Świątecznego Miasteczka.

Rzeszów

15 komputerów od UNHCR dla uczniów z Ukrainy

RZESZÓW. UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców, przekazała Rzeszowowi sprzęt komputerowy, który posłuży ukraińskim uczniom w powstającym obecnie Centrum Nauki Zdalnej.

Rzeszów

Kradli rowery i okradali sklepy. Złodziejska para z Rzeszowa zatrzymana

RZESZOW. 228-letni mężczyzna i 40-letnia kobieta usłyszeli łącznie 22 zarzuty.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią z związku z Biegiem Niepodległości oraz z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Reklama