Rzeszów - Wtorek, 27.05.2025
Reklama

3 wypadki w ciągu dwóch godzin

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną trzech porannych wypadków, do których doszło w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godz. 7:00 na ul. Hanasiewicza w Rzeszowie. Z ustaleń policja wynika, że kierująca skodą, 47-letnia mieszkanka Rzeszowa, podczas skrętu w ulicę Boya-Żeleńskiego, potrąciła 42-letnią rowerzystkę. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.

Kolejny wypadek miał miejsce kilkanaście minut później w Rudnej Małej. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Mundurowi ustalili, że kierująca fordem 40-letnia kobieta, skręcając w lewo z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 9, prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu kierującemu audi. Ford siłą odrzutu został przemieszczony na barierę energochłonną. Kierująca fordem wymagała pomocy medycznej.

Z kolei o godz. 8.40, na ulicy Krakowskiej, 41-latka jadąca skodą, najprawdopodobniej w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, zderzyła się z jadącym prawidłowo motocyklem, którym kierował 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został ranny i wymagał hospitalizacji.

Wszyscy uczestnicy porannych zdarzeń drogowych byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.07.2024, godz. 21:00
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże ulepszać transport w Rzeszowie i sąsiednich gminach

RZESZÓW. Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej będą zbierać i analizować dane, a także prowadzić ankiety wśród mieszkańców miasta i okolic.

Rzeszów

Karpaty na Widelcu. Co zjemy na festiwalu? [MENU]

RZESZÓW. Festiwal odbędzie się w dniach 24 - 25 września na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Otwarto ogród kieszonkowy przy ul. Kurpiowskiej [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Mini park powstał na terenie o powierzchni 20 arów. Są tu m.in. parklety wypoczynkowe, ławki, siłownia oraz zadarzona pergola.

Rzeszów

Nowa poradnia urologiczna w szpitalu "na górce"

RZESZÓW. 3 października ruszą pierwsze przyjęcia pacjentów w nowej poradni urologicznej, która powstała w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał model Układu Słonecznego

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa i turyści zyskali nową, „kosmiczną atrakcję”. 

Rzeszów

Rzeszów nagrodzony w plebiscycie "Wydarzenie Historyczne Roku"

RZESZÓW. Przygotowany przez Rzeszów i słowacki Stropkov projekt „Baśniowe pogranicze. W krainie legend polskich i słowackich” został doceniony w 15. edycji plebiscytu „Wydarzenie Historyczne Roku”.

Rzeszów

Dzień bez Samochodu. W czwartek bezpłatna komunikacja miejska

RZESZÓW. Trwa Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Tradycyjnie, jego zwieńczeniem będzie Dzień bez Samochodu, który przypada w czwartek, 22 września.

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Reklama