Rzeszów - Sobota, 07.06.2025
Reklama

3 wypadki w ciągu dwóch godzin

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną trzech porannych wypadków, do których doszło w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło około godz. 7:00 na ul. Hanasiewicza w Rzeszowie. Z ustaleń policja wynika, że kierująca skodą, 47-letnia mieszkanka Rzeszowa, podczas skrętu w ulicę Boya-Żeleńskiego, potrąciła 42-letnią rowerzystkę. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala.

Kolejny wypadek miał miejsce kilkanaście minut później w Rudnej Małej. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Mundurowi ustalili, że kierująca fordem 40-letnia kobieta, skręcając w lewo z drogi podporządkowanej na drogę krajową nr 9, prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu kierującemu audi. Ford siłą odrzutu został przemieszczony na barierę energochłonną. Kierująca fordem wymagała pomocy medycznej.

Z kolei o godz. 8.40, na ulicy Krakowskiej, 41-latka jadąca skodą, najprawdopodobniej w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, zderzyła się z jadącym prawidłowo motocyklem, którym kierował 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna został ranny i wymagał hospitalizacji.

Wszyscy uczestnicy porannych zdarzeń drogowych byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 11.07.2024, godz. 21:00
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy do przebudowy

RZESZÓW. Jedno z najmocniej obciążonych ruchem skrzyżowań w Rzeszowie zostanie przebudowane. W planach jest budowa ronda oraz wiaduktu.

Rzeszów

Rozbudują skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Powstanie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Ogłoszono przetarg na wybór firmy, która przebuduje skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I. Częścią tej inwestycji będzie budowa sygnalizacji świetlnej, która ułatwi m.in. wyjazd z ul. Mieszka I na ul. Lwowską.

Rzeszów

Największy cmentarz w Rzeszowie zostanie rozbudowany

RZESZÓW. Kolejne kwatery powstaną na 8 hektarach terenu, od strony ulicy Polnej.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Łące. Nie żyje 33-letni motocyklista

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem. 33-letni motocyklista z powiatu rzeszowskiego zderzył się z samochodem marki suzuki. 

Rzeszów

W weekend 8. Rajd Rzeszowiak. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wyścigi odbywać się będą w gminach Boguchwała i Lubenia.

Rzeszów

Duża inwestycja drogowa na osiedlu Budziwój

RZESZÓW. Ruszył przetarg na przygotowanie dokumentacji dla budowy i rozbudowy ulic na odcinku od ul. Jana Pawła II do ul. Budziwojskiej.

Rzeszów

Więcej pasażerów na lotniku w Jasionce

JASIONKA. W kwietniu br. z usług podrzeszowskiego lotniska skorzystało blisko 49 tys. podróżnych.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Na Placu Farnym w Rzeszowie odbędą się wojewódzkie obchody Dnia Strażaka połączone ze 150-leciem Rzeszowskiej Straży Pożarnej. W związku z tym kilka ulic w centrum Rzeszowa zostanie zamkniętych.

Reklama