Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [PROGRAM]

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Na scenie rzeszowskiego rynku wystąpią m.in. Symptone, RSC, DOC. i Anika Dąbrowska.

W tym roku Orkiestra gra dla okulistyki dziecięcej. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu zapewniającego najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Organizatorzy rzeszowskiej edycji 30. Finału WOŚP przygotowali szereg atrakcji. Na rzeszowskim Rynku oraz w Rzeszowskich Piwnicach odbędą się pokazy, warsztaty i koncerty.

W ramach projektu „Rzeszów dla WOŚP” powstała nowa wersja piosenki „Jest jeszcze ocean”, skomponowanej przez Roberta Bartusika, która pod koniec lat 90-tych była regionalnym hymnem WOŚP. W nagraniu nowej wersji utworu udział wzięli uznani, podkarpaccy muzycy. Nagrania zrealizowano w Estrada Studio pod okiem Jacka Młodochowskiego. Do utworu powstał również teledysk. Zdjęcia kręcono w Rzeszowskich Piwnicach. Premiera piosenki odbędzie się podczas Finału.
 
Reklama
PROGRAM 30. FINAŁU WOŚP NA RZESZOWSKIM RYNKU:

SCENA NA RYNKU

12.00 – 18:00 – warsztaty, pokazy, atrakcje na Rzeszowskim Rynku oraz w Rzeszowskich Piwnicach

13.00 – 15.30
- wokaliści DK Vocal Studio
- Zespół “OPA CUPA”
- wokaliści Rzeszowskiego Domu Kultury
- wokaliści Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie

15:45 – 22:15 - koncerty

– BLANT
– SYMPTONE
– PERSPECTIVE BAND
– RSC
– DOC. + hymn WOŚP (5 minut)
– ŚWIATEŁKO DO NIEBA – FIRE SHOW
– ANIKA DĄBROWSKA
– LORDOFON

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Gmina Świlcza przekaże grunty pod budowę szpitala uniwersyteckiego

RZESZÓW. W przyszłą środę Uniwersytet Rzeszowski podpisze umowę z gminą Świlcza o przekazaniu gruntów pod budowę szpitala uniwersyteckiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną kolejne ścieżki rowerowe

RZESZÓW. W przyszłym roku miasto planuje utworzenie kilku kolejnych ścieżek rowerowych.

Rzeszów

Ulica Podleśna będzie oświetlona

RZESZÓW. Ruszył przetarg na oświetlenie ulicy Podleśnej na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma powstać najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Rzeszów

Powstanie Społeczna Rada Kultury pod patronatem prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.

Rzeszów

Rzeszowski "Medyk" rusza z akcją szkoleń z pierwszej pomocy

RZESZÓW. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dbać o własne zdrowie, będą mieli okazję wykonać podstawowe badania czy zaszczepić się. Prozdrowotne działania placówki wspiera m.in. prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Rzeszów

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Reklama