Rzeszów - Piątek, 28.11.2025
Reklama

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rzeszowie [PROGRAM]

Dodano: 17.01.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 roku. Na scenie rzeszowskiego rynku wystąpią m.in. Symptone, RSC, DOC. i Anika Dąbrowska.

W tym roku Orkiestra gra dla okulistyki dziecięcej. Pieniądze ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu zapewniającego najwyższe standardy diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Organizatorzy rzeszowskiej edycji 30. Finału WOŚP przygotowali szereg atrakcji. Na rzeszowskim Rynku oraz w Rzeszowskich Piwnicach odbędą się pokazy, warsztaty i koncerty.

W ramach projektu „Rzeszów dla WOŚP” powstała nowa wersja piosenki „Jest jeszcze ocean”, skomponowanej przez Roberta Bartusika, która pod koniec lat 90-tych była regionalnym hymnem WOŚP. W nagraniu nowej wersji utworu udział wzięli uznani, podkarpaccy muzycy. Nagrania zrealizowano w Estrada Studio pod okiem Jacka Młodochowskiego. Do utworu powstał również teledysk. Zdjęcia kręcono w Rzeszowskich Piwnicach. Premiera piosenki odbędzie się podczas Finału.
 
Reklama
PROGRAM 30. FINAŁU WOŚP NA RZESZOWSKIM RYNKU:

SCENA NA RYNKU

12.00 – 18:00 – warsztaty, pokazy, atrakcje na Rzeszowskim Rynku oraz w Rzeszowskich Piwnicach

13.00 – 15.30
- wokaliści DK Vocal Studio
- Zespół “OPA CUPA”
- wokaliści Rzeszowskiego Domu Kultury
- wokaliści Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie

15:45 – 22:15 - koncerty

– BLANT
– SYMPTONE
– PERSPECTIVE BAND
– RSC
– DOC. + hymn WOŚP (5 minut)
– ŚWIATEŁKO DO NIEBA – FIRE SHOW
– ANIKA DĄBROWSKA
– LORDOFON

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie kolejny przetarg na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Radni podczas wtorkowej sesji przekazali 1,2 mln zł na budowę prawoskrętu przy Filharmonii Podkarpackiej.

Rzeszów

Zmarł prof. Stanisław Kuś, wieloletni rektor Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. W wieku 95 lat odszedł prof. dr. hab. inż. Stanisław Kuś, doktor honoris causa PRz, wieloletni Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Radni zdecydowali: Będzie "Park Niezapominajki"

RZESZÓW. Teren zielony na osiedlu im. Franciszka Kotuli, w rejonie hipermarketu B1, będzie nosił nazwę „Park Niezapominajki”.  

Rzeszów

Tragedia na Żwirowni. Nie żyje 25-letni mężczyzna

RZESZÓW. Pomimo wysiłków lekarzy, nie udało się uratować życia 25-letniego mężczyzny, który wraz z kolegą zaczął się topić podczas kąpieli na Żwirowni. Poszkodowani, to obywatele Indii, studiujący w Rzeszowie.

Rzeszów

Polecimy z Rzeszowa do Szczecina

RZESZÓW. Już wkrótce lotnisko w Jasionce poszerzy swoją ofertę o loty do Szczecina.

Rzeszów

Zderzenie rowerzystów na ul. Kwiatkowskiego. Obaj byli pod wpływem alkoholu

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia z udziałem nietrzeźwych kierowców jednośladów.

Rzeszów

Rzeszów pomoże miejscowości dotkniętej powodzią

RZESZÓW. Powodzie spowodowały wiele zniszczeń w Podkarpackich miejscowościach. W ramach pomocy dla poszkodowanych, władze stolicy innowacji zdecydowały się wesprzeć finansowo poszkodowanych.

Rzeszów

Rzeszowska uczelnia z wysoką pozycją w globalnym rankingu U-Multirank

RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zdobyła wysokie noty, aż w 15 kategoriach międzynarodowego rankingu uczelni U-Multirank.

Reklama