Rzeszów - Poniedziałek, 22.09.2025
Reklama

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

Dodano: 24.09.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 35-letniego obywatela Nowej Zelandii, który niszczył  zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa. Okazało się, że był pijany. Usłyszał zarzut zniszczenia dwóch aut.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 4 nad ranem. Mieszkańcy ulicy Fircowskiego zgłosili Policji, że ktoś niszczy samochody zaparkowane przy ww. ulicy. Skierowanie na miejsce funkcjonariusze, zatrzymali wskazanego przez mieszkańców mężczyznę. To 35-letni obywatel Nowej Zelandii mieszkający w Rzeszowie. Mężczyzna uszkodził dwa zaparkowane samochody - hyundaia i skodę. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila w jego organizmie. 35-latek trafił do policyjnego aresztu.

Szkody oszaczowano wstępnie na 5 tys. złotych. Zamjujący się sprawą policjanci z komisariatu w Śródmieściu, przyjęli od pokrzwydzonych wnioski o ściganie. Mężczyzna został przesłchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. 35-latek częściowo przyznał się do winy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Trzebosi. 20-letni kierowca trafił do szpitala

RZESZÓW. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjasniają policjanci z komisariatu w Sokołowie Młp.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży. Trwają zapisy na 11. edycję "Koduj z Gigantami"

RZESZÓW. Akcja edukacyjna trwa od 3 do 25 września i odbywa się stacjonarnie w prawie 100 miastach w całej Polsce oraz online.

Reklama